Ar 'Mans Draugs' lasītāju palīdzību atrastas mājas kaķenītei Sašai

Ar 'Mans Draugs' lasītāju palīdzību atrastas mājas kaķenītei Sašai
Foto: Privātais ahīvs

Ar "Mans Draugs" lasītāju palīdzību ir izdevies atrast mājas ar nieru maspēju slimajai kaķēnītei Sašai, kurai draudēja palikšana uz ielas, priecīgi paziņoja biedrības "Cat Care Community" pārstāve Anastasija Jahova.

Kaķenītei Sašai draudēja nonākšana uz ielas, jo viņas uzturēšanās laiks pagaidu mājās tuvojās noslēgumam. Pelēcīte slimo ar nieru mazspēju. Ar šo diagnozi nonākšana uz ielas viņai nozīmētu lēnu un sāpīgu nāvi. Taču, pateicoties portāla "Mans Draugs" atsaucīgajiem lasītājiem, Saša ir nonākusi ģimenē, kur viņai sniegs rūpes un mīlestību.

Saša ir aptuveni divus gadus jauna, mīļa un draudzīga kaķene. Māk nokārtoties kastītē, ir attārpota un kastrēta.

Murrātājas dzīve nav bijusi no tām vieglākajām. Kaķenīte ir pārdzīvojusi ne tikai slimību un badu, mitinoties kādā lauku sētā, bet arī garu un mokošu ārstēšanos klīnikā, kuru viņa pacietīgi izcieta un iekaroja visa medpersonāla sirdis.

Lai arī nieru mazspēja ir bīstama slimība, ir daudzi dzīvnieki, kas, pareizi ārstēti un kopti, nodzīvo vēl vairākus gadus. Neatkarīgi no tā, cik ilgi Saša varēs nodzīvot šajā pasaulē, viņa ir pelnījusi mierīgu dzīvi un cilvēku, kas par viņu rūpēsies. Esam priecīgi, ka šis cilvēks ir atradies.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka