Labākās svētku dāvanas kaķiem un suņiem, kuras novērtēs katrs mīlulis
Foto: Shutterstock

Ja rūpējies par kādu četrkājaino draugu, noteikti arī viņam ik gadu iegādājies kādu īpašu dāvaniņu, ko palikt zem eglītes. Taču ne viss, ko varam dāvāt viens otram, ir taustāms, jo svarīgas ir arī sajūtas, kopā būšana, saticība un laba saskarsme. Tāpēc "Cattime" un "Dogtime" sniedz pavisam praktiskus un katram saimniekam īstenojamus padomus, kā sagādāt pacilātu sajūtu ne tikai Ziemassvētkos, bet arī visa gada garumā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Zināms, ka mājdzīvnieki izbauda katru brīdi, ko tu, mīluļa saimniek, pavadi kopā ar viņu. Nevar gan noliegt, ka arī kaķītim un sunītim ik pa laikam tomēr gribas nopirkt kādu jaunu rotaļlietu (pat ja iepriekšējās vēl nav saplēstas) vai gardu kārumu, ar ko papildināt dzīvnieciņa ikdienas ēdienkarti. Vai tā būtu parasta bumbiņa, jauna guļvieta vai barības graudiņš, redzēt dzīvnieciņu, kas priecīgi lēkā un pieglaužas pie saimnieka, redzēdams kādu jaunu priekšmetu viņa rokās, allaž ir jauki.

Taču ne vienmēr saimnieka rokās jābūt kam kārdinošam, lai mājdzīvnieks nāktu klāt un mīļotos. Protams, rokas un atnestais pārtikas maisiņš, kas nolikts uz galda, kā likts tiks pārbaudīts, dzīvniekam iebāžot tajā galvu un izpētot, kas labs šoreiz pārnests mājās. Vairāk par visu četrkājainais draugs priecājas, ka esi vispār pārnācis mājās, tāpēc arī tevi priecīgi sagaida.

Jāatzīst, kaķi un suni nevar vis salīdzināt kā vienlīdzīgus. Kamēr suns tevi priecīgi sagaidīs, asti luncinādams un sparīgi lēkādams, kaķis, iespējams, pat nebūs atnācis pie durvīm, dzirdēdams tavu atslēgu skaņas. Tāpēc arī dāvanas kaķiem un suņeim būtu jāiegādājas dažādas. Neuztraucies, ja visi līdzekļi jau iztērēti dāvanās bērniem, otrajai pusītei, vecākiem, draugiem vai citiem, jo padomi, ko atradīsi turpinājumā, lielas naudas summas nemaz neprasīs. Patiesībā – tās ir samazinātas līdz minimumam. Taču par tām būs jānorēķinās ar citu valūtu – laiku, pacietību, mīlestību un citām netveramām sajūtām, kas saskarsmē ar četrkājaino draugu ir neizbēgamas, bet pavisam noteikti vēlamas un vajadzīgas. Īpaši svētku laikā mēs apjaušam, ka dāvanas nedrīkst aizēnot kopā būšanas brīžus, tāpēc novērtē arī tos, ko pavadi kopā ar sunīti vai kaķīti! Viņa mīlestība un pieķeršanās nav jāuzpērk ar dārgām rotaļlietām un gardākajiem kārumiem.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form