Sieviete uzaudzinājusi jenotu meiteni, kura sevi uzskata par suni
Foto: @pumpkintheraccoon

Pērn Rozijas Kempas pagalmā no koka nokrita mazs, pūkains kamoliņš – mēnesi vecs jenotu mazulis. Tā kā zvēriņš bija vājš un ar lauztu pakaļkājiņu un, ilgu laiku nogaidot, tā mamma neparādījās, sieviete mazuli nolēma ņemt savā apgādībā. Jenotu meitene, pateicoties Rozijai, atkopās un tika pie vārda Ķirbītis (Pumpkin). Nu viņa ir izaugusi par visas ģimenes prieku un acuraugu un īpaši labi jūtas suņu kompānijā, vēstī portāls Thedodo.com.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rozija Kempa dzīvo Bahamu salu galvaspilsētā Naso. Kopā ar savu pieaugušo meitu Lauru Jangu viņa uzaudzinājusi Ķirbīti gandrīz kā pašu bērnu. Barojusi mazuli ik pēc pāris stundām ar pienu un turējusi siltumā augu diennakti, gluži kā būtu darījusi jenotmammam, ja nebūtu mazuli pametusi likteņa varā.

"Ķirbīša audzināšana bija un joprojām ir pilnas slodzes darbs," portālam Thedodo.com stāstījusi Laura. "Jenoti ir tik neticami gudri un attapīgi, un, es teiktu, viņi pat spēj paust savas jūtas."

Pašlaik jenotu meitene dzīvo kopā ar Lauru, viņas vīru Viljamu un diviem no patversmes adoptētiem suņiem un ir ļoti apmierināta ar dzīvi.

"Viņai ir izveidojusies cieša saikne gan ar mums, gan suņu meitenēm Oreo un Tofī. Ķirbītis seko mums un viņām it visur," saka Laura. "Manuprāt, viņa domā, ka ir suns. Viņa prot ar suņiem spēlēties, gluži kā to dara viņi, un šajās rotaļās spēj būt visai asa, bet vienmēr respektē, kad Oreo un Tofī ir gana."

Laura gan uzsver, ka jenoti nav mājdzīvnieki, tādēļ nevajadzētu krist piemīlīgā purniņa valdzinājumā un censties jenotu iegūt savā īpašumā. "Tie ir savvaļas dzīvnieki, tāpēc – diezgan kaprīzi. Jenoti nav pieradināmi tādā līmenī kā suņi vai kaķi. Tiklīdz jenotam kaut kas nepatiks, tas, gluži kā izlutināts bērns, acumirklī protestēs."

Jenotu īstā vieta ir savvaļā, taču mātes pamestās jenotu meitenes dzīve iegrozījusies citādi. Tomēr izskatās, ka Ķirbītis ar savu jenotam netradicionālo ikdienu ir tīri apmierināts. Viņa jūsmojot par gaisa kondicionieri karstās dienās un labprāt mielojoties ar vārītām olām un melones gabaliņiem. Ķirbītis pat iemācījies iet uz tualeti un plunčāties vannā.

Ar Ķirbīša gaitām un piedzīvojumiem hronoloģiskā secībā iespējams iepazīties jenotmeitenes Instagram kontā, kur viņas saimniece Laura regulāri publicē jaukas fotogrāfijas no Ķirbīša ikdienas.

Lūk, spilgtākās no tām!

Viena no pirmajām Ķirbīša fotogrāfijām.


Ķirbītis un Oreo. Draudzenes jau no mazotnes.


Visu izpētīt, visur ierāpties – tas Ķirbītim tīk!


Jenotu meitene seko savām četrkājainajām "māsām" it visur, arī gultiņā.


Ar tām kopā pat ieinteresēti skatās televizoru.


Ķirbītis ir pārliecināts, ka ir suns.


Ģimenes suņi pret mazās delveres kompāniju neiebilst, gluži otrādi.


Kopā siltāk!


Jenotiem ir ļoti veiklas un šiverīgas rociņas, kas kļūst vēl jo izdarīgākas, kad runa ir par ēdienu.


Un arī deguntelis ir ziņkārīgs.


Jenotmeiteni kā magnēts pievelk viss, kas ir ēdams.Virtuve ir neskaitāmiem kārdinājumiem pilna.Saimniece jenotdāmu nereti lutina, servējot arī viņai maltīti uz ēdamgalda.Kā jau minēts, Ķirbītim ir jāizpēta itin viss.


... pilnīgi viss.


He hei, paspēlēsimies?!


Ķirbītis savām četrkājainajām "māsām" ir kā pielipis.


Saimniecei arī nav ne vainas.


Bet saimnieka kapucē ir pavisam ērti.


Ei, parādi, kas tev tur mutē! Varbūt kas garšīgs?


Un piedzīvojumi var sākties!


Kas ir atstāts uz galda, tas ir mans – jenota likums.


Ķirbītis paguvis iemīļot ūdens priekus piemājas baseinā.


Nešķiramas draudzenes.


Draudzīgā trijotne atpūtas brīdī.


Ķirbītis visā savā krāšņumā.


Raksta tapšanā izmantota informācija no portāliem Boredpanda.com un Thedodo.com.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form