Īpašā kaķenīte Susu – Sauthemptonas Universitātes goda prezidente
Foto: Shutterstock

Domājams, ne vienam vien studentam, kas mājās rūpējas par kādu kaķi, četrkājainais draugs ir palīdzējis studiju procesā. Taču kādā universitātē Lielbritānijā kaķis jau vairāk nekā desmit gadus sagādājis prieku studentiem, līdz ar to pasludināts par goda prezidentu, vēsta portāls "Telegraph.co.uk".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Par Sauthemptonas Universitātes Studentu savienības goda locekli, precīzāk, par goda prezidenti nosaukta kaķene Susu. Viņa savu vārdiņu ieguvusi no universitātes studentu savienības nosaukuma abreviatūras (SUSU - Southampton University's Students' Union), jo kaķene jau kopš 2002. gada ir neatņemama savienības daļa. Universitātes darbinieki toreiz pamanījuši kaulaino un vārgo kaķēnu un pabarojuši mazo dzīvnieciņu, un ar laiku Susu kļuva par studentu mīlētu un lolotu palīgu studiju procesā.

A photo posted by SUSU (@sususnaps) on May 6, 2015 at 2:04am PDT

Līdz pat šim brīdim mīlīgais dzīvnieks ir samazinājis vairāku studentu stresa līmeni, kad viņi gatavojušies eksāmeniem un studējuši, tāpēc nolemts Susu pagodināt, stāsta savienības prezidents Bens Franklins.

A photo posted by SUSU (@sususnaps) on Jan 7, 2016 at 3:12am PST

Pieteikumā par goda prezidenta titula piešķiršanu kaķenei Susu (pieteikums pieejams šeit) vēstīts, ka līdz šim studentu savienība šo titulu piešķīrusi vienai personai. Tas ir Džordžs Klegs, kurš 30 gadus nostrādājis savienības labā. Un nu goda prezidenta tituls pienākas arī Susu, kura jau vairāk nekā desmit gadus palīdzējusi uzlabot studentu garastāvokli, sagaidījusi studentu vecākus un ir kā stabils savienības simbols, kas jau iepriekš izmantots dažādos Southemptonas Universitātes pasākumos.

A photo posted by SUSU (@sususnaps) on Jul 15, 2015 at 8:05am PDT

Kaķene Susu ir klāt arī studentu izlaidumos, tāpēc neiztrūkstoša ir kopīga fotografēšanās ar dzīvnieciņu, kas, visticamāk, gan atvieglojis mācību procesu, gan licis pasmaidīt arī garāmejot.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form