Jaunkundze ar uzacīm – neparastā suņu meitene, kas izskatās kā klauns

Jaunkundze ar uzacīm – neparastā suņu meitene, kas izskatās kā klauns
Foto: instagram.com/madame_eyebrows

Paskatoties uz šo suni, pirmajā brīdī nešķiet, ka mīlulis būtu īsts, drīzāk īpaši sakrāsots, lai atgādinātu klaunu. Taču Madāma, kā viņu sauc saimniece, ir īstāka par īstu, vērojams publicētajās fotogrāfijās un video fragmentos.

Uzacu Madāma (Madame Eyebrows) jeb jaunkundze ar uzacīm esot aptuveni pusgadu veca angļu buldogu šķirnes pārstāve, norādīts portālā "The Dodo", un mīlule sev piesaistījusi tūkstošiem sekotāju lielu fanu pulku. Tas, ticams, radies viņas neparastā izskata dēļ, jo spalvas krāsojums galvas rajonā atgādina klaunu.

Madāmas izskatā īpašs akcents likts uz uzacīm, tamdēļ arī saimniece Janīna to uzsvērusi suņa vārdā. Saimniece norādījusi, ka uzacis allaž bijušas tās, kas likušas suņu meitenei pievērst īpašu uzmanību: "Viņai vienmēr bijušas uzacis un skumjš skatiens," tā Janīna.

Taču izskats šajā gadījumā esot maldinošs, paskaidrojusi Madāmas saimniece: "Viņa ir ļoti priecīga, luncina asti un dod bučas."

Daudziem "Instagram" sekotājiem gan šķitis, ka Madāma esot ārkārtīgi noskumis un nelaimīgs suns. "Patiesībā jums atliktu viņu sastapt uz pāris minūtēm, un jūs redzētu, ka viņa ir laimīga," teikusi saimniece.

Domājams, lielākā daļa Madāmas pielūdzēju sajūsminās un apbrīno suņa neparasto izskatu. Arī saimniece dalījusies pārdomās, ka savā mājdzīvniekā neredzot skumīgo skatienu, pievēršot uzmanību citām īpašībām: "Mēs neredzam tikai viņas skumjo seju. Mēs redzam, cik jautra viņa ir un cik ļoti daudz mīlestības viņa mums sniedz."

Turpinājumā vēl vairāki kadri no Madāmas ikdienas.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka