Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Gazols vēlējās atgriezties laukumā, taču viņa netiešos mājienus par vēlmi vēl sezonu uzspēlēt kopā ar brāli Marku savā sapņu komandā Losandželosas "Lakers" kluba vadība izlikās nedzirdam. Ar "Barcelona" bija citādi. Patiesībā katalonieši kā uz potenciālo papildinājumu meta acis uz Gazolu jau pirms gada, cenšoties vienoties par līguma nosacījumiem, kad basketbolists bija kļuvis par brīvo aģentu NBA. Taču toreiz kluba vadība saprata, ka īsti nevar atļauties nolīgt superzvaigzni – kasē nebija tik daudz finanšu līdzekļu.

Pagāja vēl viena sezona, un klubs mēģināja atkal. "Barcelona" lieliski apzinājās, ka nu tas izdevīgi varētu būt abām pusēm – klubs iegūtu titulēto, bet savainojumu nomocīto spēlētāju, bet Gazolam tā būtu iespēja atgriezties lielajā basketbolā. Barselonas klubs februārī piedāvāja iespēju, no kuras Pau nevarēja un nevēlējās atteikties. Tā bija gluži kā atgriešanās mājās pēc ilgstoša ceļojuma.

Tajā pašā laikā brīnumus no viņa negaidīja, ko apliecināja "Barcelona" galvenā trenera Šarūna Jasikeviča teiktais: "Visam šobrīd jānotiek pakāpeniski..."

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!