Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Februāra sākumā komandai pievienojās viens no Gulbenes "ASK/Buki" līderiem Rinalds Sirsniņš, kuram bija jāpastiprina pirmā numura pozīcija, kur vienīgais "tīrais" saspēles vadītājs bija Gusts. Līgumu uz trim gadiem pagarināja Šķēle, par kuru baumoja, ka viņš tādējādi kļuvis par miljonāru. "Nezinu, pēc trim gadiem būs jāskatās. Ja labi nospēlēšu, tad noteikti varu būt," izteicās pats Šķēle. Taču viens gan ir fakts – latviešu basketbolisti tolaik mājās varēja nopelnīt ne sliktāk kā Eiropā.

Būtiskākais pastiprinājums tika saņemts mēneša beigās, kad no Viļņas "Lietuvos Rytas" pārnāca brazīlietis Žoau Paulu Batišta, bet no NBA Attīstības līgas tika iegūts Dontels Džefersons. Tikmēr paldies tika pateikts lietuvietim Tomam Naģim, kurš mēneša laikā bija piedalījies trīs BBL un trīs FIBA Eiropas kausa spēlēs. Kā pēc sezonas stāstīs Zonne, Batišta bija dārgākais spēlētājs komandā, jo nācās pārņemt viņa līgumsaistības ar "Lietuvos Rytas". Algu sarakstā pēc tās apjoma viņam sekoja Aleksandrs, Šķēle, Gusts un Adomaitis.

Sezonas beigās nācās atzīt, ka par spīti kļūdām sākumposmā komandas komplektācija bija viens no panākumu galvenajiem iemesliem. Zībarts izskautoja potenciālos leģionārus un lika priekšā kluba vadībai, bet ilggadējais ģenerālmenedžeris Andris Vanags, Zonne un Muižnieks iedarbināja sakarus un centās dabūt vēlamo spēlētāju. Vēl ilgi Zonnem naktīs miegu traucēja cīņas ar spēlētāju aģentiem, kurās nācās iesaistīt arī juristu biroju. Sadarbībai ar labiem Eiropas līmeņa klubu spēlētājiem pieredzes nebija ne Zonnem, ne Vanagam.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!