Žerārs Depardjē
Foto: AFP/Scanpix

Krievijas pilsonību ieguvušais franču kinoaktieris Žerārs Depardjē sestdien tika pierakstīts Mordvijas republikas galvaspilsētā Saranskā.

Ceremonijā Mordvijas Valsts nacionālajā teātrī, kur atrodas arī Pievolgas somugru tautu kultūras centrs, Depardjē parakstīja dokumentus un viņa Krievijas pasē tika iespiests zīmogs par pierakstu, bet klātesošais cilvēku pūlis aplaudēja.

"Slava Saranskai, slava Mordvijai, slava Krievijai!" krievu valodā ar akcentu iesaucās Depardjē.

Aktiera pieraksta adrese Saranskā ir Demokrātijas ielā 1 dzīvoklī, kas pieder viņa draugam Krievijas Valsts filmu fonda direktoram Nikolajam Borodačovam, aģentūrai "Interfax" pastāstīja Pievolgas somugru tautu kultūras centra vadītājs Jurijs Mišaņins.

"Tātad viņš ir pierakstījis viņu pie sevis," paskaidroja Mišaņins.

Viņš arī patāstīja, ka Depardjē plāno četras dienas "iepazīties ar Mordviju".

"Viņš Mordvijā gatavojas uzcelt nelielu mājiņu dabā," sacīja Mišaņins, piebilstot, ka Depardjē "gatavojas atvērt šeit, Saranskā, nelielu restorānu".

Depardjē iegādājies arī zemes gabalu Piemaskavas ciemā Belije Stolbi, kur viņš būvē koka māju. Belije Stolbi ciemā atrodas Krievijas Valsts filmu fonda arhīvs.

Francijas valdības plānu dēļ paaugstināt ienākuma nodokli visturīgākajiem valsts iedzīvotājiem līdz 75% Depardjē ir deklarējis savu dzīvesvietu Beļģijā un pieņēmis Krievijas pilsonību.

Tags

Krievija Žerārs Depardjē
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form