Krievija NATO dalībvalstu teritorijā karaspēku neievedīs, paziņo Lavrovs
Foto: AP/Scanpix

Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs trešdien paziņoja, ka Krievijai nav plānu ievest karaspēku NATO dalībvalstīs.

"Esmu pārliecināts, ka visi saprot, ka Krievijas Federācijai nekādu tanku un bruņoto spēku NATO teritorijā nebūs, neviens par to pat nedomā," ministrs sacīja intervijā Krievijas Aizsardzības ministrijas televīzijas kanālam "Zvezda".

Komentējot Baltijas valstīs un Austrumeiropā valdošo negatīvo noskaņojumu attiecībā pret Krievija, viņš teica: "Kad viņi iestājās NATO, amerikāņi pārliecināja mūs nesatraukties: sak, viņi ļoti baidās vēl no tā vēsturiskā laika, kad nokļuva PSRS sastāvā pavisam ne pēc savas gribas, viņiem ir fobijas. Mums teica, ka viņi nomierināsies, kad viņus uzņems savā Ziemeļatlantijas aliansē. Viņi nenomierinājās."

"Šobrīd, kļuvušas par NATO dalībvalstīm, tās rīkojas pilnīgi citādāk, izmanto šo dalību, lai apvainotu mūs, uzbruktu mums ar savu nepārtraukto retoriku. Es domāju, ka vienkārši tiek izmantota to histēriskā pozīcija attiecībā pret Krieviju, un tiek mēģināts pasniegt Krimas tautas gribas paušanu kā mūsu agresīvos centienus, lai NATO pavirzītos uz šīm robežām," norādīja ministrs.

Tags

Krievija NATO Sergejs Lavrovs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form