close-ad

Domā pirms, nevis pēc! Izvēlies gudri kopā ar DELFI

13. Saeimas vēlēšanas tuvojas milzu soļiem. Līdz brīdim, kad uzzināsim, kas valdīs mūsu valstī tuvākos četrus gadus, atlicis pavisam nedaudz laika. Vai ievēlēsim īstos? Nesavtīgākos un viedākos? Vai vēlāk nenāksies nožēlot un gausties? “Ja es būtu zinājis, ka viņiem pietrūks tikai 20 balsu…”, “Pirms ievēlēšanas viņš man šķita tik godīgs cilvēks…” – šādas un līdzīgas frāzes bieži dzirdētas pēc citām vēlēšanām.

DELFI vēlas, lai jaunajā simtgadē mūs ievestu valsts sievas un valsts vīri, kuriem rūp Latvijas attīstība, gods un spēks, tāpēc nedēļā pirms vēlēšanām DELFI kampaņas “Domā, spried un sver!” ietvaros aicina: “Domā pirms, nevis pēc!”

6. oktobrī katram ir jānobalso par saliedētāku, turīgāku un veiksmīgāku Latviju! Lai gūtu pārliecību par savu izvēli pirms došanās pie urnām, DELFI pēdējā nedēļā pirms vēlēšanām mudina atrast laiku saspringtajā ikdienā, lai lasītu, skatītos un pētītu.

Noskaties!

Politiķu un ekspertu diskusijas par drošību, kultūru, demogrāfiju un citām svarīgām tēmām 

Civilizāciju sadursme un homoseksualitātes ārstēšana – mazāk populāro partiju pārstāvju debates

Izpēti!


Vēlēšanu nedēļa portālā DELFI

Nedēļā pirms vēlēšanām DELFI, turpinot darbu intensīvā režīmā, ne vien informēs par aktuālo, bet arī piedāvās virkni raidījumu, socioloģiskās izpētes datus un citus materiālus, kas palīdzēs izdarīt izvēli. 


No 1. līdz 4. oktobrim

Skaties Jāņa Dombura vadītā raidījumu cikla “Par ko balsot?” intervijas ar populārāko politisko spēku līderiem un premjera amata kandidātiem par kampaņām, atziņām un nākotnes scenārijiem. Interviju kalendāru meklē šeit.

5. oktobrī

Visas dienas garumā seko līdzi Dombura vadītā cikla “Par ko balsot?” intervijām ar dažādu jomu lietpratējiem, kuri vērtēs kampaņas gaitu un dos noderīgus padomus vēlētājiem.

Vēlēšanu priekšvakarā

Noskaidro DELFI sadarbībā ar “Kantar TNS” veiktās aptaujas otrā viļņa rezultātus, kas atklās, par ko vēlētāji gatavi balsot oktobra sākumā, kā arī to, kādus informācijas avotus lieto dažādu politisko spēku vēlētāji, lai izlemtu, par ko balsot. 

Vēlēšanu dienā

6. oktobrī līdz ar iecirkņu atvēršanu DELFI komanda teksta tiešraidē un ziņās operatīvi informēs par vēlēšanu dienas norisi un aktualitātēm.

Vēlēšanu naktī

Skaties tiešraidi no DELFI studijas – DELFI un Latvijas Universitātes veiktas vēlētāju aptaujas pie iecirkņiem (“exit poll”) rezultāti un diskusijas ar politiķiem un ekspertiem. Kopā ar ziņām un teksta tiešraidi mēs nodrošināsim iespēju ikvienam sev ērtā formātā sekot līdzi vēlēšanu nakts notikumiem.

Mēs ticam atbildīgai un zināšanās balstītai izvēlei!

Domā pirms, nevis pēc!

 
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.