Lai spriestu, jāzina
Sadarbībā ar

Gada darītājs

Sadarbībā ar

Kristaps Porziņģis – gada vienradzis

Vida Press

Kristaps Porziņģis turpina savu, kā to sauc amerikāņi, – “vienradža” karjeru gan Ziemeļamerikā, gan Eiropā. NBA Zvaigžņu spēlē uzvarēja meistarību konkursā, vasarā palīdzēja Latvijas izlasei tikt pie 5. vietas “Eurobasket 2017”, bet rudenī uzņēmās Ņujorkas “Knicks” jaunā līdera lomu.

Mārtiņš Rītiņš – gada drosminieks

DELFI

Atskatoties uz aizejošo gadu, spilgtā atmiņā iespiedies pārsteigums par Mārtiņu Rītiņu, kurš pēc ilgiem gadiem pameta restorānu "Vincents", lai nodibinātu jaunu un nākotnē, cerams, tikpat slavenu gastronomisko brīnumu.

'Avārijas brigādes parks' – gada prieks

DELFI

Šogad atklāts lielākais izklaides parks Latvijā – Avārijas brigādes parks. Galvenais – te ir pašu Latvijas animācijas varoņu pasaule!

Mihails Barišņikovs – gada pilsonis

F64

Maijā par Latvijas valsts pilsoni kļuva pasaulē slavenais baletdejotājs, Rīgā dzimušais Mihails Barišņikovs. Savu pateicības runu viņš teica latviešu valodā, sakot, ka turpmāk būs lieliski atgriezties Latvijā kā savējam.

Iveta Apkalna – gada lepnums

F64

Janvārī Hamburgā tika atklāta šā gada iespaidīgākā kultūras būve – grandiozā Elbas filharmonija. Tās atklāšanas koncertā uzstājās arī latviešu mūziķe Iveta Apkalna, kura ir kļuvusi arī par šīs koncertzāles Goda ērģelnieci. Viņa ir šīs zāles ērģeļkoncertu programmu sastādītāja un mākslinieciskā vadītāja.

2017
Gada notikumu tops