Lai spriestu, jāzina
Sadarbībā ar

Zili brīnumi!

KNAB beidzot tiek pie vadītāja

DELFI

Pēc ieilgušiem ķīviņiem un neveiksmīgiem meklējumiem šogad beidzot izdevās apstiprināt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadītāju. Šim amatam tika izraudzīts Militārās izlūkošanas un drošības dienesta amatpersonu Jēkabs Straume.

Kaimiņš uzēdies

DELFI

Odiozais Saeimas deputāts un aktieris Artuss Kaimiņš "Delfi TV ar Jāni Domburu" pirmsvēlēšanu intervijā atzina, ka esot uzēdies, apsolīja visiem vēlētājiem apmeklēt sporta zāli un politiķa statusam negaidīti savu solījumu pildīja.

Trampa kundze rullē

Vida Press

Pasaules uzmanības degpunktā šogad bija ne tikai ASV prezidenta Donalda Trampa tvīti un politiskie lēmumi, bet arī ģimene un jo īpaši laulātā draudzene Melānija, kura vēsturē ieies kā pirmā ASV prezidenta sieva ar publiski aplūkojamiem kailfoto.

Šokējošais 'sociālais raidījums'

DELFI

Negaidītu diskusiju novembrī aizsāka kā “šokējoši atklāts sociāls raidījums” pieteiktais projekts “Caur ērkšķiem uz...”, kas vienkopus pulcējis desmit likteņa nesaudzētas sievietes.

Sudraba vada komisiju

DELFI

Daudzus šogad pārsteidza deputātes Ingunas Sudrabas (NSL) kļūšanā par "oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītāju. Oponenti, kuri gan palika mazākumā norādīja, ka Sudraba KNAB noklausītajās sarunās minēta kā Krievijā izvēlēta Latvijas ministru prezidenta amata kandidāte, tāpēc viņai nemaz nevajadzētu piedalīties šajā komisijā. 

2017
Gada notikumu tops