Labākie rudens vakari
Foto: Publicitātes foto

Vasara ir beigusies, priekšā aukstais rudens... Gribētos pavadīt rudenīgos vakarus ne tikai patīkami, bet arī lietderīgi. Gribētos interesantu sarunu biedrus, gribētos satikt senas paziņas un iepazīt jaunas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā vienmēr septembrī, Rīgas biznesa skolas Angļu valodas centrs (RBS ELC) aicina iepriekšējos un jaunus studentus pavadīt vakarus pilnveidojot savu angļu valodu! Šajā mācību gadā jūs varat izvēlēties šādu kursus:

Vispārējās angļu valodas kursi no 17. septembra

Katram no mums ikdienā sanāk sastapties ar angļu valodu, vai nu tas ir ar darbu saistītos jautājumus, vai vienkārši runājoties ar kādu cilvēku ne no Latvijas. Šīs programmas mērķis ir ļaut studentiem, kuriem nav pietiekamu zināšanu, saprast un atbilstoši izmantot valodu dažādas vidēs, tostarp, sociālajā un profesionālajā. Kursi tiek piedāvāti atbilstoši zināšanu līmenim, kā arī tiek lietota attiecīgajam līmenim atbilstoša apmācības metodika.

Biznesa angļu valodas kursi no 17. septembra

Šī programma paredzēti cilvēkiem, kuriem ikdienas darbs saistās ar starptautisko tirgu. Atšķirībā no iepriekšējā, šeit būs nepieciešamas priekšzināšanām. Kurss palīdzēs pilnveidot starptautiskajai biznesa videi raksturīgo lietišķo angļu valodu. Katrā programmas līmenī ir divi kursi - lasīšana un gramatika, tā strukturēti ir arī vispārējās angļu valodas kursi. Pie tam lasīšanas daļa ietver specifisko biznesa terminoloģiju. Tāpat kurss palīdz apgūt biznesa korespondences (e-pasts, vēstules, ziņojums) sastādīšanas iemaņas.

Efektīva komunikācija angļu valodā no 17. septembra

Lai gan vienmēr komunikācija tiek uzskatīta par salīdzinoši vieglu lietu, tomēr ne vienmēr mēs esam spējīgi sazināties citā valodā efektīvi. Ja jums jau ir zināšanas angļu valodā, bet Jūs vēl joprojām nejūtaties pārliecināti par savām valodas spējām, iesakām apmeklēt efektīvas komunikācijas kursus. Nodarbībās galvenais akcents tiek likts uz sarunvalodas iemaņu attīstīšanu, vārdu krājuma papildināšanu un izrunas pilnveidošanu. Tāpat kā vispārējās angļu valodas kursi, tie ir lieliski piemēroti, lai sagatavotos dažādām dzīves situācijām.

Efektīvas prezentācijas angļu valodā no 17. septembra

Prezentācija pat dzimtajā valodā ir īsts pārbaudījums, bet, ja tā jāvada angļu valodā, daudziem iestājas panika. Šādā situācijā var palīdzēt kurss, kurā, jūs ne tikai bagātināsiet savu vārdu krājumu un uzlabosiet gramatiku, bet arī iemācīsieties plānot prezentāciju, gūsiet publiskās uzstāšanās iemaņas, prasmes nodibināt kontaktu ar auditoriju un atbildēt uz jautājumiem. Kurss domāts tiem, kuriem ir labs un ļoti labs angļu valodas zināšanu līmenis.

Pre-University English – angļu valoda skolēniem no 24. septembra

Programma paredzēta skolēniem vecumā no 14 līdz 19 gadiem, kuri gatavojas studijām vai dzīvei angļu valodā runājošā vidē. Programma veidota, lai papildinātu skolā iegūtās zināšanas un prasmes: vārdu krājuma, lasīšanas, rakstīšanas, runāšanas/diskusijas prasmes un kritisko domāšanu. Programmā papildus uzsvars uz gramatiku netiek likts, jo skolēni to pietiekošā līmenī apgūst skolā, tā vietā, laiks tiek veltīts apskatot dažādus aktuālos jautājumus, piemēram, ekonomiskās, sociālās un kultūras problēmas. Apmācību laikā skolēniem ir vairākas vieslekcijas un ir tiek piedāvāts sagatavoties IELTS testam.

Lai uzsāktu mācības, piesakieties bezmaksas testam, nosakiet angļu valodas zināšanu līmeni un sāciet mācības! Jaunais mācību semestris RBS ELC sāksies jau 17. septembrī. Pievienojieties draudzīgajam studentu un absolventu pulkam.

Lai noskaidrotu vairāk informācijas par mācībām vai testu, apmeklējiet centra mājaslapu vai zvaniet pa tālruni 67089800.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form