Nāc studēt RJA maģistra programmās un attīsti savu karjeru!
Foto: Publicitātes foto

Izmanto laiku lietderīgi – sagatavojies pārmaiņām, pirms tās sākušās! Rīgas Juridiskās augstskolas starpdisciplinārās maģistra programmas tam būs labs palīgs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dibināta 1998.gadā, Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) ir kļuvusi par atspēriena punktu absolventu karjerā kā tiesību, tā diplomātijas un biznesa jomās.

"Balstoties savā pieredzē universitātēs daudzās valstīs – Nīderlandē, Lielbritānijā, Zviedrijā, Vācijā, Francijā –, varu teikt, ka Rīgas Juridiskās augstskolas priekšrocība ir tās uz studentiem vērstā pieeja visos līmeņos, sākot jau ar programmas struktūru, kas ļauj tiem, kas to vēlas, nonākt jau nākamajā līmenī," stāsta RJA profesore, Eiropas Savienības tiesas tiesnese Ineta Ziemele.

"Mēs nācām, lai mācītos no izciliem profesoriem un studētu kopā ar aizrautīgiem profesionāļiem no dažādām jomām, lai izaicinātu sevi, pārbaudītu savas spējas un attīstītu savu karjeru. Un RJA mēs varējām īstenot visus šos aspektus," stāsta Mārcis Reveliņš, RJA 2021.gada absolvents programmā Tiesības un Finanses. "Vietējie studenti var būt pateicīgi RJA, jo mums ir pieeja starptautiskai, izcilas kvalitātes izglītībai tepat Rīgā. Un esmu pārliecināts, ka starptautiskie studenti ir pieņēmuši Rīgu kā savas otrās mājas un RJA kultūrai tajā ir bijusi nozīmīga loma."

Studijas angļu valodā, studenti un pasniedzēji no vairāk kā 30 valstīm, ērta moduļu sistēma un konkurētspējīgs, starptautiski atzīts LL.M. grāds – ja tas liekas pievilcīgi, nāc uz informatīvajiem pasākumiem, kur pastāstīsim vairāk par mūsu maģistra programmām un uzņemšanas noteikumiem:

15. jūnijā pulksten 16.00 tiešsaistē. Reģistrācija šeit:

30. jūnijā pulksten 16.00 tiešsaistē. Reģistrācija šeit:

Pieteikšanās studijām jau ir atvērta – piesakies https://apply.rgsl.edu.lv līdz 18. jūlijam!

Šogad RJA piedāvā iegūt LL.M. grādu Starptautiskajās un Eiropas tiesībās, Starptautiskajās publiskajās tiesībās un cilvēktiesībās, Tiesībās un finansēs, Tehnoloģiju tiesībās un Eiropas Savienības tiesībās un politikā.

"Es augstu novērtēju šo programmu, jo tā sniedz man zināšanas, kuras es pielietoju ikdienā savā darbā. Īstenībā tās palīdzēja man dabūt manu jauno darbu," stāsta Ellina Sedleniece, Tehnoloģiju tiesību maģistra programmas absolvente. "Nodarbinātība tehnoloģiju tiesību jomā ir gandrīz garantēta, jo šī joma aug ļoti strauji," saka Marks Leisers, RJA viespasniedzējs no Leidenes universitātes.

Maģistra programma Tehnoloģiju tiesības ir atvērtas visiem interesentiem, kuri ieguvuši sociālo zinātņu bakalaura vai maģistra grādu tiesību zinātnē vai radniecīgā nozarē, savukārt programma Tiesības un finanses atvērta tiem, kas ieguvuši sociālo zinātņu bakalaura vai maģistra grādu tiesību zinātnē, ekonomikā, finansēs, vadībā vai citā radniecīgā jomā. Maģistra programma Eiropas Savienības tiesības un politika ir atvērta visiem interesentiem, kas ieguvuši sociālo zinātņu bakalaura vai maģistra grādu tiesību zinātnē vai politikā, vai citā radniecīgā jomā, ja ir apgūti tiesību pamati vai ir juridiska darba pieredze.

Maģistra programmas Starptautiskās un Eiropas tiesības un Starptautiskās publiskās tiesības un cilvēktiesības ir lieliska iespēja juristiem celt savu konkurētspēju, papildinot zināšanas un iegūstot diplomu pieprasītā specializācijas jomā. Vairāk par programmām var uzzināt šeit.

Vairāk par Rīgas Juridisko augstskolu var uzzināt mūsu mājaslapā www.rgsl.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form