Neatlieciet savu redzi uz rītdienu
Foto: Publicitātes foto

Mani sauc Laina Kozlova, un es esmu sociālo tīklu menedžere. Es jau ilgu laiku gribēju uzlabot redzi, jo bez papildu optikas bija gandrīz neiespējami iztikt ar manu tuvredzību – -5 un -6 dioptrijām.

close-ad
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled

Katra mana diena sākās ar to, ka es kā pa miglu meklēju savas brilles. Pastaigās un pasākumos es neatpazinu savas paziņas no tālienes pat ar brillēm vai kontaktlēcām. Tas viss pastāvīgi radīja diskomfortu, šaubas par sevi un lielu stresu.

Pēc 13 gadu diskomforta es beidzot pieņēmu lēmumu. Kad sociālajos tīklos paziņoju par nodomu veikt redzes korekciju, daudziem sekotājiem radās interese, kā notiek sagatavošanās un pati redzes lāzerkorekcija un kāds varētu būt rezultāts. Ar prieku dalos pieredzē, jo, iespējams, varu dot drosmi tiem, kuri vēl nav nolēmuši mainīt savu dzīvi uz labāko pusi.

Sapņiem ir jāpiepildās

Lai piepildītu savu sapni, es izvēlējos Dr. Solomatina Acu centru. Es jau iepriekš biju apmeklējusi šo centru, kad biju stāvoklī un kad bija nepieciešams noskaidrot, vai es varu dzemdēt pati. Tad mani apskatīja un deva atļauju, un beigās viss bija labi. Turklāt arī maniem radiem un draugiem bija pozitīva pieredze, apmeklējot klīniku, tāpēc bez šaubām devos uz redzes lāzerkorekciju šeit.

Vēlos pieminēt, ka man ir arī draugi, kuriem redzes korekcija tika veikta Lietuvā, bet man personīgi bija svarīgi veikt operāciju valstī, kurā es dzīvoju, jo tā ir redze, tās ir acis, un ja kaut kas noiet greizi, es jebkurā laikā varu apmeklēt ārstu, kā arī saņemt informāciju un savlaicīgu palīdzību.

Viss sākas ar pārbaudi

Apsvērusi visus plusus un mīnusus, es pierakstījos uz redzes pārbaudi Dr. Solomatina Acu centrā. Konsultācijas laikā ārsts rūpīgi apskatīja manas acis un apstiprināja, ka manā gadījumā ir iespējams veikt redzes lāzerkorekciju. Viņš atbildēja uz visiem maniem jautājumiem par sagatavošanos un pašu korekcijas procesu, kā arī noteica operācijas datumu.

Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas es salīdzināju operācijas izmaksas ar to, cik daudz naudas esmu iztērējusi šo gadu laikā, un es biju šokā!

Pēc maniem aprēķiniem kontaktlēcām vien visā to lietošanas laikā iztērēju ap 8000 eiro!

Tad sapratu, ka te pat nav par ko domāt – vajag darīt! Un es jums iesaku: neatlieciet savu dzīvi, savu redzi uz rītdienu.

Ātri un bez sāpēm


Atzīšos, ka pašā redzes lāzerkorekcijas procesā neko nejutu. Vienīgais, ko tu redzi – virs acīm kaut kas notiek, kaut kas mirgo, bet tas viss notiek bez sāpēm vai kādām citām sajūtām.

Es biju pārsteigta, cik ātri procedūra beidzās, jo tā ilga tikai dažas minūtes.

Pēc paveiktajām manipulācijām ārsts man vēlreiz pārbaudīja acis un tad nozīmēja nākamo pārbaudes vizīti uz nākamo dienu.

Pirms mani palaida mājās, man izstāstīja visus ieteikumus atveseļošanās periodam. Piemēram, mēnesi bija nepieciešams aizsargāt acis no ūdens, putekļiem un svešķermeņu iekļūšanas acīs, kā arī nedrīkstēja izmantot acu kosmētiku.

Citādi visu varēja darīt ierastajā kārtībā, tāpēc otrajā dienā pēc redzes korekcijas es atgriezos darbā.

Pirmais jaunās dzīves rīts

Nākamajā rītā pēc operācijas izgāju ārā, paskatījos apkārt un sapratu, ka redzu visu vienkārši ideāli. Pa ceļam uz kontrolpārbaudi redzēju cilvēku sejas, viņu izteiksmes un pat grumbiņas. Pēc izmeklējuma rezultātiem ārsts apstiprināja, ka man tagad ir 100% redze.

Pēc operācijas no prieka raudāju ne tikai es, bet arī mani tuvinieki.

Vārdos nevar aprakstīt, cik laimīga es esmu tagad. No tās dienas sākās manas jaunās – gaišākas un skaistākas dzīves laika atskaite.

Cik brīnišķīga sajūta ir pamosties no rīta un nedomāt par "papildu palīglīdzekļu" meklēšanu labai redzei, un pirms gulētiešanas neuztraukties par to, vai rītdienai ir kontaktlēcas. Tagad varu izbaudīt krāsu pilnību un piedzīvot visas emocijas vēl spilgtāk!

Ja jums ir slikta redze – ilgi nedomājiet, bet ejiet un veiciet korekciju. Tikai cilvēki ar vāju redzi sapratīs, kāda laime ir skaidri redzēt visu apkārt. Tas ir kaut kas nereāls! Šis ir viens no labākajiem manas dzīves lēmumiem.

Lai veiktu acu pārbaudi un saņemtu oftalmologa ieteikumus Dr. Solomatina Acu centrā, ir jāpiesakās pa tālruni +371 67 217 317 vai tiešsaistē, aizpildot anketu.

Līdz 01.06.2023. ir iespēja pieteikties SuperLASIK redzes lāzerkorekcijai par īpašu cenu – 950 EUR (standarta cena 1750 EUR)*

Aizpildi pieteikuma anketu un mēs ar tevi sazināsimies, lai vienotos par ērtāko laiku vizītei.

* Operācijas izmaksas abām acīm, izmantojot SuperLASIK metodi. Padziļināta diagnostika un individuālas programmas sagatavošana redzes lāzerkorekcijai tiek veikta par papildus samaksu 80 eiro. Ja kāda iemesla dēļ operācija ar SuperLASIK metodi pacientam nav indicēta medicīnisku apsvērumu dēļ, akcijas laikā mēs piedāvājam 10% atlaidi citām redzes korekcijas metodēm.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Ads disabled
Ads disabled