Noskaidro savu angļu valodas zināšanu līmeni
Foto: Publicitātes foto

Kādas ir tavas angļu valodas zināšanas? Ir nepieciešams pamācīties, vai tomēr angļu valodu pārvaldi brīvi? Pārbaudi savas zināšanas, izpildot bezmaksas angļu valodas testu, kā arī saņem iespēju laimēt četru nedēļu apmācību angļu valodas kursiem "NH" mācību centrā bez maksas!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uzvarētāji saņems informāciju e-pastā kopā ar testa rezultātiem.

Testa izpildei nepieciešama aptuveni pusstunda laika. Lai testēšanas rezultāti būtu objektīvi, lūdzu neizmantot vārdnīcu!

Testa rezultātus saņemsi elektroniskā formā vienas darba dienas laikā.

Nav noslēpums ka, jaunas svešvalodas apguvē viens no svarīgākajiem posmiem ir šīs valodas pastāvīga lietošana. Šeit būs pieci vienkārši, bet efektīvi veidi, kā pielietot angļu valodu savā ikdienā:

1. Nomaini telefonā valodas iestatījumus uz angļu valodu. Mēs visi vairākas reizes dienā lietojam savus telefonus, un iestatījumi angliski palīdzēs apgūt jaunus vārdiņus.

2. Izvieto līmlapiņas ar priekšmetu nosaukumiem angļu valodā savās mājās! Tāpat var sarakstīt biežāk lietotos izteicienus angļu valodā.

3. Lasi angļu valodā kaut ko tādu, kas tevi interesē. Savieno lasīšanu ar savu aizraušanos!

4. Skaties filmas angļu valodā, papildus lietojot angļu valodas subtitrus!

5. Praktizē angļu valodu kopā ar ģimeni vai draugiem! Tā kā nav zināms, ko sarunu biedrs teiks, tad tā ir lieliska prakse.

Tev arī ir iespēja apmeklēt angļu valodas nodarbības "NH" mācību centrā klātienē vai attālināti vienu nedēļu bez maksas! Lēmumu par mācību turpināšanu varēsi pieņemt pēc tās. Atšķirībā no daudzām citām svešvalodām, angļu valoda ir viegli apgūstama. Gramatika, salīdzinot ar latviešu vai krievu valodu, ir vienkāršāka. "NH" mācību centrā, izmantojot komunikatīvās mācību metodes, studenti jau ar pirmajiem līmeņiem sāk saprast un runāt vienkāršos teikumos. Katrā angļu valodas līmenī tiek attīstītas visas četras valodas prasmes (klausīšanās, lasīšana, rakstīšana, runāšana), īpaši akcentējot sarunvalodu.

Vairāk informācijas www.nh.lv vai zvanot 67847600.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form