Palīdzēsima Artjomam savākt naudu insulīna pumpja katetru iegādei!
Foto: Publicitātes foto

Artjoms Sačeks tikko pabeidza piekto klasi. Viņš aizraujas ar riteņbraukšanu un braukšanu ar skeitbordu. Vasarā viņš kopā ar citiem bērniem labprāt pavada laiku pie upes - peldās un sauļojas. Bet pat šī brīnišķīgā atpūta Artjomam sagādā rūpes – zēnam ir jāatceras par savu speciālo aparātu - insulīna pumpi, kas obligāti ir jāizslēdz pirms došanās ūdenī. Artjomam 5 gadu vecumā tika diagnosticēts pirmā tipa cukura diabēts.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kopš tā laika viņš ir insulīna atkarīgs. Sākumā mamma vai vecmāmiņa atskrēja uz bērnudārzu, bet vēlāk – arī uz skolu, lai veiktu insulīna injekcijas. Pēc tam Artjoms iemācījās to darīt patstāvīgi, un arī pati procedūra ir būtiski vienkāršojusies, kad ir parādījusies iespēja izmantot insulīna pumpi.

Pumpis var būt viens uz visu mūžu, bet katetri, kas piegādā organismam tik nepieciešamo insulīnu, ir maināmi. To iegāde gadā maksā vairāk kā 1700 eiro. Mamma audzina Artjomu viena pati, un savākt šādu summu viņai ir ļoti grūti. Tāpēc lūdzam Jūs nebūt vienaldzīgiem pret šīs ģimenes problēmu un palīdzēt līdzekļu vākšanā insulīna pumpja katetru iegādei. Artjoms nevar dzīvot bez insulīna ārējas piegādes, bet pumpis, atšķirībā no šļircēm, dod iespēju dzīvot daudzmaz pilnvērtīgu dzīvi. Palīdzēsim Artjomam!

Piezvanot uz tālruni 90006788, Jūs ziedosiet Artjomam 1,42 eiro. Piezvanot uz tālruni 90006566, Jūs ziedosiet lielāku summu – 4,27 eiro. Naudu ir iespējams pārskaitīt arī uz zemāk norādītajiem kontiem, ar norādi "Artjoms Saceks":

Saņēmējs: Svētās Sofijas Bērnu Hospis Sabiedriskais Fonds, reģ. Nr. 40008218337

NORDEA
Konts: LV64NDEA0000084106742
CITADELE
Konts: LV56PARX0017233400001
Swedbank
Konts: LV36HABA0551043256713

Paldies visiem ziedotājiem!

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form