AS "Liepājas autobusu parks" (LAP) noraida publiskajā telpā izskanējušo apgalvojumu, ka Liepājā pazudušo un vēlāk mirušu atrasto zēnu Ivanu Berladinu viņa pazušanas dienā 904. autobuss līdz tā galapunktam Grobiņas pagasta Dubeņos būtu vedis kā vienīgo pasažieri, informēja LAP valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"LAP rīcībā esošā informācija liecina – apgalvojums, ka puisēns līdz galapunktam ir braucis viens, neatbilst patiesībai," uzsvēra Krongorns.

Kā norādīja LAP valdes priekšsēdētājs, norit policijas izmeklēšana, un LAP nesniegs detalizētus komentārus uz sociālos tīklos izskanējušiem apgalvojumiem, spekulācijām un notikušā versijām.

"Jau no puisēna pazušanas brīža LAP ir pilnībā sadarbojies ar valsts iestādēm, nododot visu trīs autobusā esošo kameru ierakstus policijas rīcībā, kā arī nodrošinot pieeju citai nepieciešamai informācijai," informēja Krongorns. Policija ir aptaujājusi LAP darbiniekus, kuru atbildes "palīdzētu sniegt kaut mazāko atbalstu puisēna meklēšanā un izmeklēšanā."

"Norādām, ka LAP nav atlaists neviens darbinieks, tai skaitā 904.autobusa šoferis, saistībā ar konkrēto gadījumu. Par jebkādām sankcijām katrā no situācijām LAP lemj tikai un vienīgi gadījumos, kad ir pierādīta darbinieka vaina un ir tiesisks pamats darba attiecību pārtraukšanai," piebilda Krongorns.

"Izsaku dziļu līdzjūtību dzīvību zaudējušā zēna Ivana Berladina tuviniekiem," sacīja LAP valdes priekšsēdētājs.

Jau vēstīts, ka Liepājas pusē policija un brīvprātīgie desmit dienas meklēja bezvēsts pazudušu piecus gadus vecu zēnu, kurš no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, bija izgājis 1. jūlijā aptuveni pulksten 8.30. Policija bija noskaidrojusi, ka puika viens pats, visticamāk, sajaucot pieturvietas, aizbraucis ar autobusu Grobiņas virzienā. Pazudušais zēns 11. jūlijā tika atrasts miris Grobiņas novada Dubeņos meža masīvā brikšņos.

Policija sākusi kriminālprocesu. Šajā lietā policija vērtēs gan mātes, gan kaimiņu un autobusa šofera iespējamo atbildību.

Berladina nāves cēloni un nāves iestāšanās brīdi noskaidros tiesu medicīniskajā ekspertīzē, kuras slēdziens pagaidām vēl nav saņemts.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Liepājas autobusu parks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form