KNAB uzsācis kriminālprocesu pret Saldus novada bāriņtiesas amatpersonām
Foto: DELFI

Uzsākts kriminālprocess pret Saldus novada bāriņtiesas amatpersonām par piešķirtā finansējuma prettiesisku izmantošanu, portālu "Delfi" informē Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aizdomās turētajām personām ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Izmeklēšanas interesēs šobrīd plašāka informācija netiek sniegta, uzsver KNAB.

Saldus novada bāriņtiesa ir Saldus novada domes izveidota aizbildnības un aizgādnības iestāde.

Tās pamatfunkcija ir nodrošināt visā Saldus novada pašvaldības administratīvajā teritorijā aizgādnības, aizbildnības, adopcijas, bērnu un citu rīcībnespējīgo personu personisko un mantisko tiesību un interešu aizsardzību, palīdzību mantojumu lietu kārtošanā un mantojuma apsardzības jautājumos, apliecinājumu izdarīšanu, kā arī bāriņtiesas lietvedības reģistru datu bāzes un arhīva veidošanu, uzskaiti un saglabāšanu saskaņā ar likumdošanas noteiktajām normām.

Bāriņtiesas uzdevumi ir prioritāri nodrošināt bērna vai citas rīcībnespējīgās personas tiesību un tiesisko interešu aizsardzību, kā arī noskaidrot ģimenes, kurās nav pietiekami nodrošināta bērna attīstība un audzināšana, un sadarbībā ar veselības aprūpes, izglītības, sociālās palīdzības un policijas iestādēm lemt par nepieciešamās palīdzības sniegšanu šīm ģimenēm.

Bāriņtiesas priekšsēdētāja pienākumu izpildītāja ir Solvita Ramona.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Bāriņtiesa KNAB Korupcija Saldus Saldus novada pašvaldība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form