Nedēļas nogalē robežsargi konstatē piecus pārkāpējus ar viltotiem Covid-19 testiem
Foto: LETA

Nedēļas nogalē robežsargi, veicot imigrācijas kontroli, konstatēja piecas personas, kuras robežsargiem uzrādīja tādus Covid-19 testus, kas neatbilst Valsts robežsardzes rīcībā esošajiem paraugiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Piektdien, 23. aprīlī, Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes Zemgales dienesta amatpersonas, veicot imigrācijas kontroli uz autoceļa A7, Bauskas novada Brunavas pagastā, apturēja kādu Volkswagen markas automašīnu, kuru vadīja Ukrainas pilsonis. Vīrietis robežsargiem uzrādīja tādu Covid-19 testu, kas neatbilst Valsts robežsardzes rīcībā esošajiem paraugiem.

Sestdien, 24. aprīlī, Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes Vidzemes dienesta amatpersonas, veicot imigrācijas kontroli uz autoceļa A3, Valkā, konstatēja Igaunijas bezvalstnieku, kurš robežsargiem uzrādīja tādu Covid-19 testu, kas neatbilst Valsts robežsardzes rīcībā esošajiem paraugiem.

Savukārt svētdien, 25. aprīlī, Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes Skultes nodaļas amatpersonas, veicot imigrācijas kontroli uz autoceļa A1, Ainažos, apturēja kādu "Mercedes-Benz" markas automašīnu, kurā konstatēja trīs Ukrainas pilsoņus. Arī šīs personas robežsargiem uzrādīja tādus Covid-19 testus, kas neatbilst Valsts robežsardzes rīcībā esošajiem paraugiem.

Igaunijas bezvalstnieks un trīs Ukrainas pilsoņi sodīti pēc Administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā trešā panta pirmās daļas ar 500 eiro katra, ceturtais Ukrainas pilsonis sodīts ar 200 eiro naudas sodu.

Tāpat arī pagājušās nedēļas sākumā, 20. aprīlī, robežsargi, veicot imigrācijas kontroli uz autoceļa A1, Ainažos, konstatēja vienu Kosovas un vienu Ukrainas pilsoni ar viltotiem Covid-19 testiem.

Kosovas pilsonis sodīts pēc Administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā trešā panta pirmās daļas ar 500 eiro naudas sodu, pret Ukrainas pilsoni uzsākta administratīvā lietvedība.

Kopumā robežsargi konstatējuši jau 40 personas, kuras uzrādīja viltotus vai tādus Covid-19 testus, kas neatbilst Valsts robežsardzes rīcībā esošajiem paraugiem.


Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Koronavīruss Covid-19 Valsts robežsardze
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form