Par 120 565 eiro tēriņiem divās Krāslavas skolās sāk kriminālprocesu
Foto: LETA

Ierosināta krimināllieta par neatbilstoši veiktiem izdevumiem 120 565 eiro ventilācijas sistēmu izbūvei divās Krāslavas novada skolās, apstiprināja Centrālās finanšu līgumu aģentūras (CFLA) Komunikācijas un klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Daiga Reihmane.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta "Krāslavas novada izglītības iestāžu infrastruktūras sakārtošana un mācību vides uzlabošana" īstenošanas gaitā divās Krāslavas skolās – Krāslavas pamatskolā un Krāslavas Varavīksnes vidusskolā – izbūvēja ventilācijas sistēmu.

Reihmane skaidroja, ka ar aizdomām par nelikumīgām darbībām CFLA tiesībsargājošajās institūcijās vērsās 2020. gada martā pēc šajā projektā veiktās pārbaudes.

Sāktajā kriminālprocesā CFLA ir lūgusi atzīt to par cietušo, lai tādējādi nodrošinātu finanšu līdzekļu atgūšanu.

Projektā šīs lietas kontekstā par ventilācijas sistēmu izbūvi par neatbilstoši veiktiem izdevumiem ir atzīti 120 565 eiro.

Kā liecina CFLA informācija, projekta "Krāslavas novada izglītības iestāžu infrastruktūras sakārtošana un mācību vides uzlabošana" kopējais finansējums ir 4 617 627 eiro, tajā skaitā ERAF līdzfinansējums 2 657 611 eiro.

Tags

Eiropa ERAF Krāslava
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form