Patēvs atzinies seksuālā vardarbībā pret zīdaini Koknesē
Foto: Shutterstock

Policija pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā, kurā izmeklēja Kokneses novadā izdarītu seksuālu vardarbību pret desmit mēnešus vecu zīdaini. Izmeklēšanas laikā aizdomās turētais patēvs likumsargiem atzinis savu vainu nodarītajā, informēja Valsts policijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izmeklēšanā iegūtā informācija apstiprina, ka 2015. gada 22. augustā kādā dzīvoklī Kokneses novadā notikusi iedzeršana. Uzdzīves laikā dzīvokļa saimniece un kompānija, kas bijusi dzīvoklī, uz laiku pametuši dzīvokļa telpas. Dzīvoklī palicis 10 mēnešus vecs zīdainis un 1961. gadā dzimis vīrietis, kurš bijis bērna mātes dzīvesbiedrs.

Patlaban cietušais bērns atrodas krīzes centrā.

Kriminālprocesa materiāli liecina, ka zīdaiņa mātes prombūtnes laikā 1961.gadā dzimušais vīrietis veicis netiklas darbības ar bērnu un nodarījis bērnam miesas bojājumus.

Policija par notikušo uzzinājusi no mediķiem, kas bija izsaukti uz notikuma vietu, lai sniegtu zīdainim medicīnisko palīdzību.

Tajā pašā dienā vīrietis aizdomās par šī nozieguma izdarīšanu aizturēts, bet vēlāk viņam ar tiesas lēmumu piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Izmeklēšanas laikā aizdomās turētais likumsargiem atzinis savu vainu nodarītajā, taču izskaidrot savas rīcības motīvus viņš nav spējis.

Šī gada 19. janvārī Aizkraukles policisti pabeiguši izmeklēšanu un lietu nosūtījuši Zemgales apgabaltiesas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Aizdomās turētajam tiek inkriminēta seksuāla vardarbība pret personu, kas nav sasniegusi 16 gadus vecumu, ja tā izraisījusi smagas sekas.

Par šādu noziegumu Krimināllikumā paredzēts augstākais soda mērs – mūža ieslodzījums – vai brīvības atņemšana uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz pieciem gadiem.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form