VK aizdomas par fiktīvu grāmatveža nodarbināšanu vidusskolā Daugavpilī
Foto: LETA

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā, iespējams, fiktīvi nodarbināts grāmatvedis, teikts Valsts kontroles revīzijas ziņojumā par Kultūras ministrijas pagājušā gada pārskatu.

Veicot pārbaudes šajā vidusskolā, Valsts kontrole konstatējusi, ka 2016. gadā noslēgts darba līgums ar darbinieku par grāmatveža pienākumu veikšanu uz citas darbinieces prombūtnes laiku. Darbiniekam no 2017. gada 1. janvāra noteikta ikmēneša darba atlīdzība 900 eiro apmērā. Tā paša gada 5. septembrī darba līgums pārtraukts, bet jau 11. septembrī ar šo pašu personu par tādu pašu atalgojumu noslēgts jauns darba līgums.

Darba laika uzskaites tabulās bija norādīts, ka minētā persona vidusskolā katru darba dienu strādāja astoņas stundas. Vienlaikus Valsts kontrole konstatējusi, ka darbiniekam nebija piešķirtas grāmatvedības sistēmas "Horizon" lietotāja tiesības.

Grāmatvedim atalgojumā izmaksātajos 13 443 eiro iekļautas arī darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas.

Par revīzijas laikā konstatēto faktu Valsts kontrole informējusi Valsts policiju un Ģenerālprokuratūru.

Source

LETA

Tags

Daugavpils Kultūras ministrija Valsts kontrole
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form