tīģeri, tīģerīši, rīgas zoo, rīgas zoodārzs
Foto: Rigazoo.lv

Rīgas pašvaldība ir izsludinājusi konkursu uz SIA "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs" valdes locekļa amatu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Firmas.lv" informācija liecina, ka kopš pagājušā gada februāra zoodārza valdes priekšsēdētājs ir Rolands Greiziņš, bet valdes loceklis – Sandis Cakuls. Pagājušā gada izskaņā tika sludināts jauns konkurss uz vietām zoodārza valdē, taču izmaiņas valdes sastāvā nav notikušas.

No kandidātiem tiek sagaidīta akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, kas nodrošina nepieciešamo zināšanu un kompetenču kopumu, lai profesionāli vadītu zooloģisko dārzu, vismaz triju gadu darba pieredze vides pārvaldības jomā valdes locekļa vai valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā vai vismaz triju gadu darba pieredze valdes locekļa vai valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā kapitālsabiedrībā, kurā bijuši nodarbināti vairāk nekā 50 darbinieki.

Tāpat tiek sagaidīta nevainojama reputācija, stratēģiskais redzējums, orientēšanās uz pārmaiņu un komandas vadīšanu, orientācija uz attīstību u.tml.

Kandidātam vēlamas zināšanas vides un dabas aizsardzības, SIA "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs" darbības, korporatīvās pārvaldības, uzņēmumu vadības un publisko personu kapitālsabiedrību darbības jomās.

Valdes locekļa bruto mēnešalga noteikta 3600 eiro.

Pieteikumi tiek gaidīti līdz 8. martam.

Pagājušā gada izskaņā jau bija izsludināts konkurss uz SIA "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs" divām valdes locekļu vietām, kurā bija pieteikušies 34 pretendenti. Konkursam bija pieteicies arī iepriekšējais "Rīgas nacionālā zooloģiskā dārza" valdes priekšsēdētājs Ingmārs Līdaka.

2020. gada sākumā tā laika zoodārza kapitāldaļu turētājs Juris Radzevičs (GKR) no amatiem atbrīvoja valdes priekšsēdētāju Līdaku un valdes locekli Andri Morozovu (S). Viņiem tika pārmesta teritorijas piesārņošana un nesamērīga algu politika.

Par pagaidu vadītājiem tika iecelts bijušais zoodārza vadītājs Greiziņš, kurš amatu ieņēma no 2004. līdz 2017. gadam, un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks attīstības instrumentu jautājumos Cakuls.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Juris Radzevičs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form