Atsākti būvdarbi uz tilta pār Daugavu pie Rīgas HES; satiksme būs ierobežota
Foto: DELFI

Šonedēļ atsākti pagājušā gadā uzsāktie tilta pār Rīgas HES Rīgas apvedceļa posmā Salaspils – Babīte remontdarbi, portālu "Delfi" informēja "Latvijas Valsts ceļi".

Būvdarbu laikā tiks veikta asfalta virskārtas frēzēšana, saistes un asfalta virskārtas ieklāšana, kā arī atjaunota tilta šuvju hermetizācija.

"Latvijas Valsts ceļi" brīdina, ka vismaz trīs nedēļas objektā varētu būt dažādi satiksmes ierobežojumi. Satiksme tiks organizēta pa vienu joslu un regulēta ar luksoforiem (nakts stundās), savukārt dienā satiksmi organizēs regulētāji. Braukšanas ātrums tiks ierobežots līdz 50 kilometriem stundā. Lai šķērsotu objektu, būs nepieciešamas papildus apmēram 15 – 20 minūtes.

Būvdarbus veic PS "LNK Industries Group". Darbus plānots pabeigt līdz augusta sākumam.

Šonedēļ uzsākti virsmas apstrādes darbi arī valsts reģionālā autoceļa Tukums – Auce – Lietuvas robeža (P104) posmā no Jaunpils līdz Bikstu stacijai, Jaunpils novadā. Būvobjektā darbu norises vietās noteikti ātruma ierobežojumi līdz 50 km/h, kā arī vienā posmā paredzēta reversīvā satiksme. Lai šķērsotu objektu, būs nepieciešamas papildus piecas minūtes.

Darbus plānots pabeigt līdz augusta beigām.

Būvdarbi uzsākti arī valsts reģionālā autoceļa ViļāniPreiļi - Špoģi (P58) posmā no Pelēčiem līdz Preiļu novada robežai (km 53.30 – 58.13), Preiļu novadā. Pašreiz notiek caurteku un grāvju tīrīšana, kā arī krūmu ciršana. Braukšanas ātruma ierobežojums darbu veikšanas posmos ir līdz 50 km/h. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks – 10.minūtes.

Darbus plānots pabeigt līdz augusta beigām.

Tags

Jaunpils Latvijas Valsts ceļi Lietuva Preiļi Salaspils Satiksme Tukums Viļāni

Comment Form