Rīgas apgabaltiesa trešdien noraidīja īpašuma "Zuši" kādreizējās saimnieces Lūcijas Platenbergas sūdzību par tiesas lēmumu neapturēt tiesu izpildītājas Ingas Čepjolkinas rīkoto Platenbergai piederošās zemnieku saimniecības izsoli.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Platenberga apgabaltiesā pārsūdzēja Centra rajona tiesas lēmumu, ar kuru noraidīta viņas sūdzība un nav apturēta Čepjolkinas rīkotā izsole, informēja apgabaltiesas preses sekretāre Evita Naglinska.

Apgabaltiesa Platenbergas sūdzību noraidīja un atstāja spēkā Centra rajona tiesas lēmumu.

Jau ziņots, ka Platenberga lūdz tiesu atzīt par spēkā neesošu pērn 21.oktobrī notikušo izsoli.

Rīgas apgabaltiesas tiesvedībā jau ir Platenbergas prasība, kurā viņa lūdz atzīt par spēkā neesošu Čepjolkinas rīkoto izsoli. Zemnieku saimniecība "Zuši" Siguldas novadā šajā izsolē par 24 482 latiem tika pārdota bijušajam "Latvijas Gaisa satiksmes" vadītājam Edijam Kizenbaham.

Apgabaltiesā tiesvedība apturēta līdz brīdim, kamēr spēkā būs stājies tiesas spriedums Platenbergas Centra rajona tiesā iesniegtajā sūdzībā, kurā viņa apstrīdējusi Čepjolkinas rīcību lietā par īpašuma pārdošanu.

Platenberga vērsusies tiesā, jo nepiekrīt īpašuma - 12 hektāru zemes, dzīvojamās un saimniecības ēkas - sākotnējam novērtējumam, no kura arī rēķināta izsoles sākuma cena - 23 982 lati. Viņa uzskata, ka īpašuma vērtēšanā nav ņemta vērā zemes dzīļu vērtība, kurās atrodamie minerālūdens avoti palielinot zemes vērtību.

Čepjolkina īpašuma izsoli rīkojusi, izpildot Rīgas apgabaltiesas spriedumu par 27 000 latu parāda un līgumsoda piedziņu, tādēļ arī veikts "Zušu" novērtējums. Izsolē pieteicies viens pretendents - Kizenbahs. Viņam saimniecība arī pārdota.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form