Divi prokurori saņēmuši pateicības rakstus par sadarbību ar FIB
Foto: LETA

ASV vēstniecības Latvijā Juridiskā Atašeja biroja pārstāvis Roberts Skots Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta Starptautiskās sadarbības nodaļas prokuroriem Mārcim Viļumam un Mārim Stradam pasniedzis pateicības rakstus par sadarbību ar ASV Federālo izmeklēšanas biroju (FIB), portāls "Delfi" uzzināja Ģenerālprokuratūrā.

14. novembrī par godu Latvijas proklamēšanas 101. gadadienai Ģenerālprokuratūras telpās noticis svinīgais pasākums, kurā pasniegti apbalvojumi, kā arī jaunie prokurori nodevuši zvērestu.

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers pieņēmis trīs jauno prokuroru zvērestus. Zvērestus nodeva Liepājas prokuratūras prokurors Rolands Stūris, Daugavpils prokuratūras prokurors Einārs Rostovs un Jēkabpils rajona prokuratūras prokurors Arturs Sudniks.

Savukārt III Pakāpes Goda zīmi par ieguldījumu prokuratūras attīstībā saņēma Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta Starptautiskās sadarbības nodaļas prokurors Mārcis Viļums, kurš saņēma arī pateicības rakstu par sadarbību ar FIB, Kurzemes tiesas apgabala prokuratūras prokurore Dace Grasmane, Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokurore Laila Locika, Administratīvā dienesta Dokumentu un arhīva pārvaldības nodaļas vadītājas vietniece, Ģenerālprokuratūras kancelejas vadītāja Dina Ivašina, kā arī Informācijas tehnoloģiju nodaļas informācijas sistēmu administratori Kaspars Boriss un Arnis Grīnbergs.

Prokuratūras Atzinības rakstu par godprātīgo un priekšzīmīgo darba pienākumu veikšanu saņēma Administratīvā dienesta Dokumentu un arhīva pārvaldības nodaļas Ģenerālprokuratūras kancelejas tulce Inta Vingre un Dokumentu un arhīva pārvaldības nodaļas tulce Marija Birenbeina.

Prokuratūras Pateicības rakstu par ieguldījumu sadarbībā ar prokuratūru saņēma Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un Muitas policijas pārvaldes Procesuālo uzdevumu un metodikas nodaļas izmeklētājs Andris Ābele un Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Alūksnes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas vecākās inspektores, virsleitnante Laura Dorožkina un majore Sanita Labozeviča.

Tags

Ēriks Kalnmeiers Ģenerālprokuratūra

Comment Form