Kampars oficiāli paziņo par nestartēšanu 11.Saeimas vēlēšanās
Foto: LETA

Partijas "Jaunais laiks" (JL) Domes priekšsēdētājs, ekonomikas ministrs Artis Kampars pieņēmis lēmumu nestartēt 11.Saeimas vēlēšanās, lai visu savu enerģiju, prasmi un pieredzi veltītu partijas Vienotība izveidei, svētdien JL kopsapulcē partijas biedrus informēja politiķis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Raugoties mūsu kopīgā darba pieredzē, viens no nozīmīgākajiem faktoriem vēlētāju uzticības atgūšanā pēc partijas sašķelšanās bija tieši organizācijas stiprināšana, darbs ar reģionālajām nodaļām, jaunu biedru un ideju piesaistīšana. Grūts, smags komandas darbs ar skaidru mērķi – radīt sabiedrībā uzticību politiskajam procesam. Šobrīd daudz kas no tā – tikai jaunā kvalitātē – būs jāsāk no nulles, veidojot Vienotību par spēcīgu, plaši pārstāvētu, labi koordinētu un sabiedrībā atzītu politisku spēku," uzsvēra Kampars.

Kamars norādīja, ka jaunu Saeimas vēlēšanu priekšvakarā "katram no mums jāapzinās, ka taustāmi rezultāti uzticētajā darba laukā būs sasniedzami vienīgi ar grūtu, pašaizliedzīgu darbu. Pēdējos divus ar pusi gadus kopā ar kolēģiem Valda Dombrovska valdībā esmu veltījis Latvijas ekonomikas konkurētspējas atjaunošanai. Šis ir bijis un arī šobrīd ir ārkārtīgi nozīmīgs laiks, lai atkal nostādītu uz kājām to sarežģīto mehānismu, ko saucam par mūsu valsts tautsaimniecību".

Viņš atzina, ka ir gandarīts, ka ekonomikas galvenais virzītājspēks atkal ir eksportējošie uzņēmumi. "Ražošana, kas nekustamo īpašumu spekulāciju buma laikā bija pabērna lomā, atkal ir valsts atbalsta galvenais mērķis. Acīmredzami, ka izaugsme atjaunojusies uz starptautiskās konkurētspējas palielinājuma rēķina, kas dod cerību stabilai attīstībai un izaugsmei arī nākotnē," norādīja ekonomikas ministrs, atgādinot, ka no nulles radīta mikrouzņēmumu atbalsta likumdošana, kas devusi iespēju idejām bagātiem cilvēkiem bez birokrātiskiem šķēršļiem uzsākt savu biznesu, tādējādi mazinot bezdarbu un veicinot ekonomisko aktivitāti valstī. Tāpat konsekventi uzlabojas nodarbinātības rādītāji. Bezdarba līmenis no vairāk nekā 14% pašlaik ir samazinājies līdz 12% un, pēc Valsts ieņēmumu dienesta datiem, pēdējā pusgada laikā klāt nākušas vairāk nekā 30 tūkstoši darba vietu, norādīja Kampars.

"Uzņēmējdarbības vidē, protams, ir vēl daudz darāmā, taču jau šobrīd tā ir jūtami uzlabojusies – to apstiprina Pasaules Bankas indekss Doing Business, kurā Latvijas reitings ir paaugstināts par trīs vietām un pašlaik, būdami 24-ie pasaulē, esam vieni no labākajiem starp Eiropas Savienības valstīm," uzsvēra Kampars.

Kā iepriekš ziņots, JL biedri svētdien sanāk uz ārkārtas kopsapulci, lai pieņemtu lēmumu par reorganizāciju partijas Vienotība izveidei.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form