Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) preses konference par konstatētajiem partiju finansēšanas noteikumu pārkāpumiem pašvaldību un Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņā 2009.gadā un veiktajiem pasākumiem atklāto pārkāpumu n
Foto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) par valsts amatpersonas amata savienošanas ierobežojumu pārkāpšanu administratīvi sodījis pašreizējo Līgatnes novada domes deputātu un bijušo šīs pašvaldības priekšsēdētāju Guntaru Pīpkalēju, liecina KNAB sniegtā informācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

KNAB konstatējis, ka viņš nav ievērojis noteiktos amata savienošanas ierobežojumus, jo viņš savulaik savienojis domes priekšsēdētāja amatu ar aizliegtu DzĪKS "Skaļupes" valdes locekļa un domes izpilddirektora amatu ar aizliegtu KKS "Līgatnes druva" kredītkomitejas locekļa amatu.

Turklāt Pīpkalējs nav ievērojis arī likumā noteiktos ienākumu gūšanas ierobežojumus, jo par aizliegtu amata savienošanu guvis arī ienākumus.

Pīpkalējam valsts amatpersonas amata savienošana ar augstākminētajiem amatiem bija aizliegta.

Kā atbildību mīkstinošu apstākli KNAB ņēma vērā to, ka Pīpkalējs nožēlo izdarīto. KNAB secināja, ka Pīpkalējs pārkāpumu izdarījis aiz neuzmanības, neapzinoties tālāko seku iestāšanos.

Par valsts amatpersonas amata savienošanas un ienākumu gūšanas ierobežojumu pārkāpšanu birojs viņam piemēroja 85 eiro naudas sodu.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

KNAB Korupcija Līgatne
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form