Kuldīgas pašvaldība segs Sarkanā krusta pansionāta telpu apkures izdevumus
Foto: LETA

Kuldīgas novada pašvaldība apņēmusies segt biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" izdevumus par sociālās aprūpes centra "Venta" telpu apkuri 2017. gadā, informēja Kuldīgas novada domē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sabiedriskā labuma organizācija "Latvijas Sarkanais Krusts" kopš 2016. gada 1. oktobra sniedz ilgstošās sociālās aprūpes pakalpojumus Kuldīgas novadā likvidētās pašvaldības iestādes "Kuldīgas novada sociālās aprūpes centrs "Venta"" telpās Graudu ielā 21. Telpas biedrībai nodotas bezatlīdzības lietošanā.

Pašvaldība saņēmusi biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Kurzemes komitejas iesniegumu ar lūgumu sniegt atbalstu apkures izdevumu segšanā. Atbalstot biedrības lūgumu, Kuldīgas novada dome nolēmusi, ka finansējumu pēc faktiskā patēriņa un saskaņā ar rēķiniem par apkuri Kuldīgas Sociālais dienests pārskaitīs biedrībai.

"Latvijas Sarkanā Krusta" pansionātā pašlaik mitinās 39 klienti.

Jau ziņots, ka Kuldīgas novada domes deputāti pērn nolēma, ka SIA "Kuldīgas slimnīca" no sociālās aprūpes centra "Venta" pārņems ilgstošas sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojuma nodrošināšanas funkciju. Kuldīgas slimnīcas teritorijā izremontētajā ēkā darbu sāka jauns pansionāts. Tāpat Kuldīgas novada pašvaldība uz 12 gadiem nodeva biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" lietošanā līdzšinējās pansionāta "Venta" telpas jauna sociālās aprūpes centra izveidei. Līdz ar to turpmāk Kuldīgas novadā darbosies divi ilgstošas sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojuma sniedzēji – Kuldīgas slimnīca un "Latvijas Sarkanais Krusts".

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Kuldīga Kuldīgas slimnīca
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form