'Latvijas Loto' izlozē laimēts kārtējais milzu laimests
Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 8.novembrī, šovā "SuperBingo" tika laimēti 175 084 eiro un 100 000 eiro, portāls "Delfi" uzzināja uzņēmumā "Latvijas Loto".

Laimēti 7600 eiro, divi laimesti bijuši pa 5000 eiro, divi pa 4000 eiro laimesti, kā arī citi laimesti kopsummā - 335 384 eiro.

Pavisam šajā izlozē pie laimestiem tika 2702 "SuperBingo" spēlētāji.

Otro reizi šogad tika laimēts loterijas galvenais laimests - "SuperBingo", un laimesta kopsumma bija 175 084 eiro, kas saskaņā ar spēles noteikumiem veidojās no laimesta par "SuperBingo" - 169 467,42 eiro, laimesta par "Bingo" - 5302,07 eiro, laimesta pār "Rāmi" - 310,06 eiro un laimesta par "Centru" - 4,55 eiro.

Laimīgā loterijas biļete ar diviem spēles variantiem un "Džokeri" par 3,90 eiro iegādāta internetā.

"SuperBingo" laimētāju no "Džokera" dāvanas privātmājas šoreiz diemžēl šķīra tikai viena bumbiņa. Spēles noteikumi paredz, ka laimestu "Māja" papildus saņem spēlētājs, ja "SuperBingo" laimēts līdz 42. bumbiņai, bet "SuperBingo" šajā reizē tika laimēts pie 43. izlozētas bumbiņas.

Šajā nedēļā noslēdzās arī rudens lielā "SuperBingo" papildspēle - "SuperBingo naudīgais rudens", kuras galvenais laimests bija 100 000 eiro.

Papildspēles norises laikā desmit nedēļās tika izlozēti desmit finālisti, un deviņi no viņiem bija ieradušies "SuperBingo" studijā uz fināla izlozi.

Veiksmīgākā no visiem finālistiem izrādījās Beāte Balode no Smiltenes. Viņa spēlei bija izlozēta kā pirmā, tāpēc arī pirmā izdarīja savu izvēli pie spēles iekārtas un uzreiz atvēra 100 000 eiro vērto spēles lauciņu. Beāte "Latvijas Loto" pastāstīja, ka uz fināla izlozi viņa esot ieradusies tēva vietā, jo viņš pats apstākļu sakritības dēļ nevarējis ierasties.

Laimīgo loterijas biļeti nopircis tētis, bet, tā kā Beātes laimīgā roka ģimenei atnesusi 100 000 eiro, laimestu noteikti nākšoties sadalīt. Vaicāta par to, vai ir plāni, kā tērēt laimēto naudu, Beāte uztraukumā neko nevarēja atbildēt. "Vienīgais, kas man nāk prātā, ka tēta automašīnai nepieciešams jauns izpūtējs", jokoja saviļņotā veiksminiece.

Otrs lielākais laimests šajā papildspēlē bija 5000 eiro, un uz spēles iekārtas bija izvietoti divi tādi laimesti. Pirmos 5000 eiro laimēja rīdziniece Linda Sietiņa, kurai laimīgo loterijas biļeti arī bija sagādājis tētis - viņš to uzdāvinājis Lindai dzimšanas dienā. Otru 5000 eiro laimestu ieguva rīdzinieks Aivars Pūpols. Viņš fināla izlozei tika izlozēts pagājušajā nedēļā, tāpēc arī izvēle viņam bija tikai viena - pēdējais spēles lauciņš, kurš izrādījās visai vērtīgs.

Pārējie "SuperBingo naudīgais rudens" fināla laimesti - Andris Struckis laimēja 2000 eiro, Signe Stanga laimēja 1000 eiro, Inita Zakovska laimēja 1000 eiro, Ināra Kalniņa laimēja 1000 eiro, Aivars Melecis laimēja 2000 eiro un Gatis Dziesma laimēja 1000 eiro.

Vēl šajā izlozē "Lielo eiro spēlē" Artis Felders no Gulbene un Aigars Muzikants no Dobeles novada katrs laimēja 4000 eiro, "Lielajā laimes ratā" Jānis Dreimanis no Talsu novada laimēja 3000 eiro, bet jaunajā papildspēlē "Super 3" Regīna Līviņa no Alūksnes laimēja 7600 eiro un "Statoil" degvielas uzpildes karti 600 eiro vērtībā.

Laimests "SuperBingo" nākamajai izlozei ir 150 000 eiro un, ja šīs summas laimētājs būs piedalījies arī papildspēlē "Džokers", viņš papildus savam naudas laimestam saņems dāvanā privātmāju, kuru "Latvijas Loto" sadarbības partneri SIA "Husvik" uzcels uz laimētājam piederošas zemes.

"Latvijas Loto" organizē skaitļu loterijas "SuperBingo", "Eurojackpot", "Viking Lotto", "Latloto 5 no 35", un "Keno", kā arī divas papildspēles - "Džokers" un "Džokers 7", un deviņas momentloterijas. Loterijas biļetes var iegādāties "Latvijas Loto", "Narvesen", "Statoil", "Latvijas Pasta", "Virši-A", "Rimi", "Maxima" un citās tirdzniecības vietās, kā arī "Latvijas Loto" interneta vietnē "www.latloto.lv".

Source

www.DELFI.lv

Tags

Eurojackpot Latloto Maxima Narvesen Rimi Statoil Viking Lotto
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form