Pagājušā gada nogalē Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) vadība tikās ar pārlūkkompānijas "Google" pārstāvjiem, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas, Latvijas tūrisma valsts portāla www.latviatourism.lv darbības uzlabošanai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Viena no aktuālākajām tēmām bija "Google" interaktīvās kartes integrēšana TAVA mājas lapā un "Google Earth", informēja TAVA.

Pēc TAVA uzaicinājuma Rīgu apmeklēja "Google" tūrisma sadaļas mārketinga direktors Andreuss Poznaks un "Google" kartogrāfisko materiālu speciālists Sandžejs Patels, kuri tikās ar TAVA vadību.

Abas puses pārrunāja iespējamās nākotnes sadarbības aktivitātes, piemēram, kā ar pārlūkkompānijas "Google" palīdzību izstrādāt Latvijas karšu materiālu, kuru integrēt nacionālajā tūrisma portālā, tajā iekļaujot naktsmītnes, tūrisma objektus, videomateriālus u.t.t.

Savukārt TAVA palīdzētu uzlabot "Google" datu bāzi par Latviju, kas būs pieejama "Google Earth" – programmā, kas ļauj Latviju un pasauli apskatīt satelītuzņēmumos.

"Google" piedāvā arī savu speciālistu palīdzību, veidojot interneta reklāmas kampaņas, kā arī apmācību, izglītojot TAVA speciālistus "Google" rīku pielietošanā.

TAVA 2008.gadā uzsāks intensīvu valsts portāla pilnveidošanu: uzlabos portāla sistēmu, saturu un informācijas aktualizēšanas sistēmu, palielinās valodu skaitu līdz 14, piemēros portāla saturu atbilstoši mērķa tirgiem, ieviesīs jaunas sadaļas – "Virtuālie ceļojumi".

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form