AFI

Ceturtdien Valsts sekretāru sanāksmē pieteiktais Ministru kabineta rīkojuma projekts par 65 koku nociršanu kāpu aizsargjoslā Jūrmalā nepieciešams Rīgas mēra amata kandidāta LPP/LC līdera Aināra Šlesera savrupmājas būvniecībai, informē “Sabiedrības citai politikai” (SCP) Rīgas mēra amata kandidāts Aleksejs Loskutovs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

„Šleseram ir visai abstrakti saukļi par to, kā uzlabot rīdzinieku dzīvi. Toties viņa darbi savas Jūrmalas savrupmājas būvē un koku ciršanā ir pavisam konkrēti,” norāda Loskutovs. „Esmu pārliecināts, ka Šleseram, kas mēģina valdībā „izbīdīt” savas villas projektu, nav vietas politikā. Esmu pārliecināts, ka rīdzinieki neļausies tikt piekrāpti. Šlesera kā politiķa karjerai vajadzēja beigties jau Jūrmalgeitas sarunu laikā,” norāda Loskutovs.

Kā informē Loskutovs, atbilstoši Zemkopības ministrijas sagatavotajai rīkojuma projekta anotācijai Valsts meža dienestā 2009. gada 9. aprīlī saņemts meža zemes transformācijas iesniegums Nr.2263, kurā norādīta transformējamās meža zemes platība 0,8975 ha.

Transformējamā meža zeme atrodas Rīgas jūras līča krasta kāpu aizsargjoslā, 1.kvartāla 1., 2. un 4.nogabala daļā.

Jūrmalas pilsētas dome 2009. gada 29. janvāra lēmumā Nr. 49 atzīst, ka meža zemes transformācija zemesgabalā Upes ielā 1a, Jūrmalā (kadastra Nr.13000121002), saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes būvvaldē akceptēto skiču projektu atbilst pašvaldības teritorijas plānojuma atļautajai (plānotajai) teritorijas izmantošanai, detālplānojumam un nekustamā īpašuma lietošanas mērķim.

Transformējamajā platībā ir nepieciešama koku ciršana. Par koku ciršanas apjomu Valsts meža dienests 2009. gada 11. februārī ir sastādījis aktu Nr.6-7/9, kurā ir norādīti 65 izcērtamie koki 33,27m3 apjomā.

Saskaņā ar Aizsargjoslu likuma 36. panta ceturtās daļas 2. punktu rīkojuma projekts paredz transformēt meža zemi savrupmājas un saimniecības ēkas kompleksa būvniecībai Šleseram un viņa sievai piederošajā nekustamajā īpašumā 0,8975 ha platībā (zemes vienības kadastra apzīmējums 1300 012 1002) Upes ielā 1a, Jūrmalā (Rīgas jūras līča krasta kāpu aizsargjoslā, 1.kvartāla 1., 2. un 4.nogabala daļā).

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form