NBS nodod gultas pansionātam 'Lauciene' Covid-19 izplatības ierobežošanai
Foto: Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde

21. aprīlī Nacionālie bruņotie spēki (NBS) nodevuši lietošanā Talsu novada pašvaldības pansionātam "Lauciene" desmit gultas ar matračiem senioru guļvietu iekārtošanai gadījumā, ja nepieciešama izolācija Covid-19 izplatības ierobežošanai, informē Aizsardzības ministrijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Savukārt Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs dāvina traukus, lai pansionāts varētu nodrošināt Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumu izpildi higiēnas prasību nodrošināšanai krīzes situācijā.

AM informē, ka NBS atsaukušies uz Talsu novada pašvaldības pansionāta “Lauciene” izteikto atbalsta pieprasījumu, lai nodrošinātu atbalstu civilās aizsardzības sistēmai Covid-19 izplatības novēršanas, pārvarēšanas un seku likvidācijas pasākumos.

Jau ziņots, ka NBS ir izstrādājuši rīcības plānus, apzinājuši personāla un materiāltehniskos resursus, lai krīzes un pandēmijas saasināšanās gadījumā iesaistītos ārkārtējās situācijas risināšanā. Tādējādi NNS pēc pirmā pieprasījuma ir gatavi sniegt atbalstu veselības nozarei un Iekšlietu ministrijai Covid-19 izplatības ierobežošanā.

NBS un Zemessardze arī sniedz atbalstu Valsts robežsardzei Eiropas Savienības ārējās robežas un iekšējās robežas uzraudzībā, kopā ar Valsts policiju piedalās mācībās, lai būtu gatavi kopēju patruļu veikšanā, ja radīsies tāda nepieciešamība.

Tāpat arī sniegts atbalsts Salaspils novada domei, nodrošinot 15 mobilās gultas un paklājiņus, bet Evaņģēliskās kristiešu draudzes “Zilais Krusts” teritorijā Rīgā uzstādīta izvēršamā infrastruktūra, nodrošinot vienu izvēršamo telti ar apgaismojuma un apsildes elementiem.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Nacionālie bruņotie spēki Zemessardze
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form