
Latvijas stacionāros esošo Covid-19 pacientu kopskaits patlaban ir 171, kas ir par trim vairāk nekā piektdien, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
Kopumā pēdējās diennakts laikā Latvijā stacionāros ievietoti 17 Covid-19 pacienti, bet no slimnīcām izrakstīti četri.
No visiem stacionāros esošajiem Covid-19 pacientiem 40 cilvēkiem Covid-19 ir pamatdiagnoze.
No stacionētajiem, kuriem Covid-19 ir pamatdiagnoze, 31 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet deviņi ir ar smagu slimības gaitu.
🏥 Aktuālā statistika par Covid-19 pacientu ārstēšanu stacionāros. Kopā stacionāros ārstējas 171 Covid-19 pacients, tajā skaitā 40 ar pamatdiagnozi:
— NVD (@VMNVD) May 30, 2022
🟠 ar vidēji smagu slimības gaitu - 31
🟠 ar smagu slimības gaitu - 9
Jauni gadījumi - 17. Pēdējo 24h laikā izrakstīti - 4. pic.twitter.com/y1dmhCXoTm
🏥🛌 Stacionēto pacientu skaits ar Covid-19 pamatdiagnozi - dalījumā pēc vecuma grupām. Dati uz 30.05.2022. pic.twitter.com/lGXTYHPRqc
— NVD (@VMNVD) May 30, 2022
Aizvadītajās trīs diennaktīs Latvijā veikti 5040 Covid-19 izmeklējumi, reģistrēti 329 jauni inficēšanās gadījumi, bet ziņojumi par mirušajiem nav saņemti, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.