Notāri, advokāti, tiesu izpildītāji bez maksas konsultēs iedzīvotājus
Foto: Shutterstock

Otrdien, 26. februārī, visā Latvijā sākas "Brīvo juridisko profesiju dienas 2019", kuru laikā iedzīvotājiem būs iespējams saņemt bezmaksas konsultācijas, portāls "Delfi" uzzināja Tieslietu ministrijā (TM).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iedzīvotājiem līdz 20. martam būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas pie zvērinātiem notāriem, zvērinātiem tiesu izpildītājiem, zvērinātiem advokātiem un sertificētiem mediatoriem, risinot dažādus juridiska rakstura jautājumus.

  • No 26. līdz 27. februārim – Notāru dienas.

Notāru dienu ietvaros iedzīvotājiem būs iespēja uzzināt, kas ir nākotnes pilnvarojums. Bezmaksas konsultācijas norisināsies Zvērinātu notāru birojos visā Latvijā no pulksten 10 līdz 15. Informācija par zvērinātu notāru birojiem Latvijā pieejama šeit.

  • No 6. līdz 7. martam – Zvērinātu tiesu izpildītāju dienas.

Zvērinātu tiesu izpildītāji iedzīvotājus konsultēs par parādnieka un piedzinēja tiesībām un pienākumiem. Bezmaksas konsultācijas norisināsies visā Latvijā pie visiem tiesu izpildītājiem to biroju attiecīgajos darba laikos. Vēlams iepriekš pieteikties pie konkrēta zvērināta tiesu izpildītāja uz konsultāciju. Zvērinātu tiesu izpildītāju kontaktadrese pieejama šeit.

  • No 11. līdz 15. martam – Advokatūras dienas.

Advokatūras dienas ietvaros jomas profesionāļi iedzīvotājus konsultēs nekustamā īpašuma jautājumos. Informācija par advokātu konsultāciju vietām un laikiem pieejama Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas mājaslapā. Pirms konsultācijas nepieciešams iepriekš pieteikties pie konkrētā advokāta.

  • No 18. līdz 20. martam – Mediācijas dienas.

Mediācijas dienās sertificēti mediatori nodrošinās bezmaksas konsultācijas par domstarpību risināšanas iespējām ārpus tiesas ceļā, saglabājot cieņpilnas attiecības. Informācija par mediatoru konsultāciju vietām drīzumā tiks publicēta šeit. Paralēli konsultācijām klātienē tiks nodrošinātas arī tālruņa konsultācijas no pulksten 10 līdz 16.

Brīvo juridisko profesiju bezmaksas konsultācijas iespējams saņemt arī par citiem iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form