Otrdien dzēsti 67 kūlas ugunsgrēki
Foto: LETA

Otrdien, 16. aprīlī, dzēsti 67 kūlas ugunsgrēki, kuru rezultātā, visticamāk, nodegušas vairākas ēkas, portālu "Delfi" informēja valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Piemēram, Riebiņu novada Silajāņu pagastā, degot kūlai 3,5 hektāru platībā, nodegusi vienstāva dzīvojamā māja, divas pirtis un divas saimniecības ēkas 300 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsējiem izdevies no liesmām nosargāt trīs dzīvojamās mājas un četras saimniecības ēkas.

Celtnieku ielā Tukumā, degot kūlai 100 kvadrātmetru platībā, nodegusi arī siltumnīca piecu kvadrātmetru platībā, bet Rīgas ielā Jēkabpilī, degot kūlai 400 kvadrātmetru platībā, aizdegusies arī neapsaimniekota ēka divu kvadrātmetru platībā.

Kuldīgas novada Padures pagastā, degot kūlai 10 hektāru platībā, aizdegās divi šķūņi 20 kvadrātmetru platībā, bet Krustpils novada Variešu pagastā, degot kūlai 0,5 hektāru platībā, aizdegušās divas neapsaimniekotas ēkas 65 kvadrātmetru platībā.

Tags

Ugunsdzēsēji VUGD
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form