Pabriks mudina diasporu atspēkot dezinformāciju mītnes zemēs
Foto: LETA

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP) šodien, tiekoties ar Pasaules brīvo latviešu apvienības pārstāvjiem, aicināja tautiešus atspēkot dezinformāciju mītnes zemēs un popularizēt Latvijas vērtības, informē Aizsardzības ministrijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aizsardzības ministrs iepazīstināja Pasaules brīvo latviešu apvienības izpilddirektoru Raitu Eglīti un valdes locekļus no ASV, Kanādas un citām valstīm ar Latvijas informatīvās telpas izaicinājumiem. Novērtējot līdzšinējo sadarbību, Pabriks aicināja sniegt atbalstu, atspēkojot dezinformāciju mītnes zemēs un popularizējot Latvijas vērtības.

"Augstu novērtēju Pasaules brīvo latviešu apvienības ieguldījumu, kas jau gandrīz sešdesmit gadu garumā apvieno aktīvākos tautiešus visā pasaulē, lai nenogurstoši uzturētu Latvijas un latvietības ideju mūsu valsts okupācijas gados, kā arī mērķtiecīgi iesaistītos Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanas procesos un starptautiskās sadarbības veidošanā. Cieša sadarbība ar ārvalstīs dzīvojošajiem latviešiem Latvijai ir īpaši svarīga šobrīd, kad saskaramies ar dažādām dezinformācijas aktivitātēm nacionālajā un starptautiskajā vidē," uzsver aizsardzības ministrs.

Pabriks atzīmēja latviešu diasporas nozīmi visaptverošas valsts aizsardzības ieviešanā un aicināja arī turpmāk aktīvi aizstāvēt Latvijas valsts un latviešu tautas intereses ārvalstīs, tādējādi kopīgi veicinot Latvijas valsts aizsardzību.

Rīt Mazajā Ģildē aizsardzības ministrs Pabriks uzrunās klātesošos Pasaules brīvo latviešu apvienības gadskārtējā valdes sēdes svinīgajā atklāšanas ceremonijā.

Pasaules brīvo latviešu apvienība - ārzemju latviešu centrālo organizāciju augstākā pārstāvība - dibināta 1955.gada 23.oktobrī. Apvienības galvenais mērķis ir veicināt latviešu tautas uzplaukumu neatkarīgā, demokrātiskā, kulturāli un saimnieciski attīstītā Latvijā, veicināt organizētas, ietekmīgas un vitālas latviešu kopienas uzturēšanu ārzemēs un sekmēt latviešu tautas vienotību pasaulē.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form