Pierīgā pēcpusdienā iespējama palēnināta satiksme, brīdina LVC
Foto: DELFI

Piektdienas pēcpusdienā Pierīgā autobraucējiem jārēķinās ar palēninātu satiksmi, jo uz vairākām šosejām notiek remontdarbi, brīdina VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Palēlināta satiksme iespējama virzienā uz Jelgavu, kur Jelgavas šosejas posmā no Rīgas līdz Jaunolainei notiek remontdarbi un satiksme tiek organizēta pa vienu brauktuvi.

Plaši satiksmes ierobežojumi Pierīgā arī uz Ventspils šosejas (A10) un uz Ērgļu ceļa (P4), tāpēc, dodoties šajos virzienos, LVC aicina izmantot alternatīvus maršrutus.

Arī citos reģionos uz ceļiem notiek būvdarbi. Gandrīz stunda būs nepieciešama, lai izbrauktu būvdarbu posmu Kurzemē uz autoceļa Butnāri-Saldus-Ezere (P105) no Kursīšiem līdz Lietuvas robežai, kā arī Vidzemē uz autoceļa Smiltene-Gulbene (P27) posmā no Taurēm līdz Gulbenei.

Sestdien, 23. aprīlī, Cēsu un Valmieras apkārtnē norosināsies velo sacensības, to laikā tiks ierobežota satiksme uz atsevišķiem valsts vietējiem un reģionālajiem, kā arī pašvaldības autoceļiem. Sacensību vietā satiksmi regulēs Valsts policija.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem:

  • Ventspils šosejas (A10) posmā no Kūdras līdz Smārdes pagriezienam četros posmos satiksmi regulē luksofori vai satiksmes regulētāji. Ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h, platuma ierobežojums – 3,25 metri, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 50 minūtes. Lai posmu apbrauktu šoferi aicināti izmantot alternatīvo maršrutu pa Liepājas šoseju un autoceļu Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98);

  • Jelgavas šosejas (A8) posmā no Rīgas līdz Jaunolainei satiksme abos virzienos tiek organizēta pa vienu brauktuvi, katrā virzienā viena braukšanas josla un ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h. Posma šķērsošanai nepieciešamas 20-45 minūtes.

  • autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) posmā no Caunām līdz Malienei ieviests viens reversās kustības posms, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h un paredzamais posma šķērsošanas laiks – 10 minūtes.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts reģionālajiem autoceļiem:

  • autoceļa Rīga-Ērgļi (P4) posmā no Rīgas apvedceļa (A5) līdz pagriezienam uz Tīnūžiem līdz sešiem luksoforu posmiem, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, posma šķērsošanas laiks – stunda un 20 minūtes. Lai apbrauktu remontdarbu posmu autovadītāji aicināti izmantot alternatīvo maršrutu pa autoceļu Inčukalns-Ropaži-Ikšķile (P10) un autoceļu Ulbroka-Ogre (P5);

  • autoceļa Smiltene-Gulbene (P27) posmā no Taurēm līdz Gulbenei līdz sešiem luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais posma šķērsošanas laiks – aptuveni stunda;

  • autoceļa Butnāri-Saldus-Ezere (P105) posmā no Kursīšiem līdz Lietuvas robežai trīs luksoforu posmi, braukšanas ātruma ierobežojums darbu vietā – 50 km/h, platuma ierobežojums 2,75 metri. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks – 50 minūtes;

  • autoceļa Jaunkalsnava-Lubāna (P82) posmā no Ļaudonas līdz krustojumam ar Madonas apvedceļu (P62) divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks 30 minūtes;

  • autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava (P85) posmā no Rīgas HES līdz Daugmalei viens luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks 20 minūtes. Tāpat šonedēļ sākas būvdarbi arī P85 posmā no Ķeguma līdz pagriezienam uz Birzgali (P88), kur ātrums ierobežots līdz 70 km/h;

  • autoceļa Inčukalns-Ropaži-Ikšķile (P10) posmā no Vidzemes šosejas līdz krustojumam ar autoceļu Inčukalns-Kalējbūņas (V84) viens luksoforu posms, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, remonta posma šķērsošanas laiks 15 minūtes.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Latvijas Valsts ceļi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form