Prezidenta kancelejas mantu pārvešana uz pili izmaksās 9100 eiro
Foto: F64

Valsts prezidenta kancelejas mēbeļu un inventāra pārvietošanu uz Rīgas pili veiks SIA "RBS Skals Serviss" par 9105,60 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina prezidenta kancelejas mājaslapā publicētā informācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iepirkumā savus piedāvājumus izteica SIA "UG Trans", SIA "BCS", "RBS Skals Serviss", kā arī SIA "FF International Movers", tomēr līgumu plānots slēgt tieši ar "RBS Skals Serviss", jo tā piedāvājums atbilst noteikumos izvirzītajām prasībām un bijis ar viszemāko piedāvājuma cenu.

Paredzēts, ka pārvietotas tiks mēbeles, dokumenti, darbinieku darba vietu aprīkojums, datortehnika un biroja tehnika, smagsvara materiālās vērtības, tostarp seifi un kopētāji, paklāji, kā arī citas lietas.

Pārvietošanas pakalpojumam tiek paredzētas 20 darba dienas. Nepieciešamības gadījumā pasūtītājam ir tiesības veikt izmaiņas darbu izpildes grafikā, par izmaiņām divas darba dienas iepriekš brīdinot pakalpojuma sniedzēju.

Uzņēmumam būs jānodrošina droša materiālo vērtību pārvietošana, nenodarot bojājumus pārvietojamiem priekšmetiem un telpām, no kurām un uz kurām tie tiek pārvietoti. Mēbeles būs jāpārvieto, pēc iespējas, neizjauktā veidā.

Jau vēstīts, ka šobrīd tiek organizēti visi nepieciešamie darbi, lai Valsts prezidenta kanceleja darbu Rīgas pilī atsāktu līdz augusta beigām, iepriekš apliecināja prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis.

Viņš norādīja, ka pieņemšanas-nodošanas akts ir parakstīts un Valsts prezidenta kancelejas un Valsts nekustamo īpašumu (VNĪ) starpā nav nekādu pretenziju.

Jau ziņots, ka Rīgas pilsētas būvvalde pagājušā gada 18. decembrī pieņēmusi ekspluatācijā rekonstruēto Rīgas pili. Kā iepriekš skaidroja VNĪ, 1. kārtas darbiem bija paredzēti 34,9 miljoni eiro, bet reāli izlietotā summa ir 34,2 miljoni eiro un izdevies ietaupīt 0,7 miljonus eiro.

VNĪ uzdevumā Rīgas pils priekšpils un austrumu piebūves restaurācijas-rekonstrukcijas darbus veica pilnsabiedrība SBRE, kurā iekļautas būvfirmas "Skonto būve" un "Re&Re".

Restaurācijas-rekonstrukcijas tehniskā projekta autors ir pilnsabiedrība "Pils projekts", bet galvenais arhitekts - Artūrs Lapiņš. Būvuzraudzību veica SIA "Būvalts".

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Rīgas pils Valsts prezidenta kanceleja
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form