RD ievēl komitejas, prezidiju un komiteju vadītājus (18:10)
Foto: AFI

Rīgas dome otrdien ārkārtas sēdē bez debatēm apstiprināja jaunievēlētās domes komiteju un prezidija sastāvus. Plānots, ka komitejas savus priekšsēdētājus ievēlēs jau līdz otrdienas vakaram.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Finanšu un administrācijas lietu komitejā strādās "Saskaņas centra" deputāti - Sergejs Dolgopolovs, Sergejs Hristoļubovs, Leonīds Kurdjumovs, Tatjana Lukina, Igors Solovjovs, mērs Nils Ušakovs, Nikolajs Zaharovs, LPP/LC deputāti – Eiženija Aldermane, Mihails Gavrilovs, Ainārs Šlesers, "Pilsoniskā savienība" domnieki - Ģirts Valdis Kristovskis, Antra Sakne, Mārtiņš Šics, Arvīds Ušča un "Jaunā Laika" pārstāvji Baiba Brigmane un Edgars Jaunups.

Saskaņā ar nolikumu, Finanšu komiteju vada mērs, viņa vietneiks būs Ainārs Šlesers.

Sociālo jautājumu komitejā būs SC pārstāvji Viktors Fedotovs, Leonīds Kurdjumovs, Tatjana Lukina, Svetlana Savicka, Igors Solovjovs, Nils Ušakovs, Igors Zujevs; LPP/LC pārstāvji - Andris Bērziņš, Irina Vinnika, Jānis Zaržeckis; JL pārstāvji - Aigars Pētersons un Kārlis Strēlis, "Pilsoniskās Savienības" Antra Sakne, Dāvis Stalts, Mārtiņš Šics.

Sociālo jautājumu komitejas sēdē par komitejas priekšsēdētāju tika ievēlēts Leonīds Kurdjumovs (SC), kurš Sociālo jautājumu komiteju vadīja arī iepriekšējā sasaukumā. Par Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja vietnieku deputāti ievēlēja Tatjanu Lukinu (SC) un Irinu Vinniku (LPP/LC).

Pilsētas attīstības komitejā SC pārstāvēs Sergejs Dolgopolovs, Vladimirs Frolovs, Viktors Gluhovs, Valērijs Petrovs, Igors Pimenovs, Sergejs Zaļetajevs, PS pārstāvēs - Ģirts Valdis Kristovskis, Jānis Atis Krūmiņš, Dainis Stalts, Jānis Mārtiņš Zandbergs, LPP/LC - Andris Ameriks, Dmitrijs Pavlovs, Ainārs Šlesers un Raimonds Timma, bet JL - Edgars Jaunups un Olafs Pulks.

Pilsētas attīstības komitejas deputāti par komitejas priekšsēdētāju atklātā balsošanā ievēlēja Dolgopolovu. Par komitejas priekšsēdētāja vietniekiem ievēlēja LPP/LC pārstāvi Ameriku un SC pārstāvi Zaļetajevu.

Mājokļu un vides komitejā būs SC domnieki Jānis Ādamsons, Vadims Baraņņiks, Ivans Ivanovs, Natālija Mirska, Igors Zujevs , PS domnieki Ieva Akuratere, Valdis Gavars, Māris Puriņš, LPP/LC domnieki Andris Bērziņš, Dmitrijs Pavlovs, Vjačeslavs Stepaņenko un JL domnieki - Lita Beire un Kārlis Strēlis.

Mājokļu un vides komitejas sēdē par komitejas priekšsēdētāju ievēlēts Vjačeslavs Stepaņenko (LPP/LC). Par komitejas priekšsēdētāja vietniekiem ievēlēti Vadims Baraņņiks (SC) un Igors Zujevs (SC).

Pilsētas īpašuma komiteju sastāvā būs SC deputāti Sergejs Hristoļubovs, Mihails Kameņeckis, Jefimijs Klementjevs, Andrejs Kozlovs, Maksims Tolstojs, Olga Veidiņa, Sergejs Zaļetajevs; PS pārstāvji - Valdis Gavars, Māris Puriņš, Jānis Mārtiņš Skuja, Juris Viņķelis; LPP/LC deputāti Andris Ameriks, Mihails Gavrilovs, Vjačeslavs Stepaņenko, un JL domnieki Olafs Pulks un Ēriks Škapars.

Pilsētas īpašuma komitejas deputāti par komitejas priekšsēdētāju atklātā balsošanā ievēlēja LPP/LC pārstāvi Ameriku. Par komitejas priekšsēdētāja vietniekiem ievēlēja politiskās apvienības "Saskaņas centrs" pārstāvjus Sergeju Hristoļubovu un Sergeju Zaļetajevu.

Otrdien notika arī pirmā Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde, kurā par komitejas priekšsēdētāju ievēlēta Eiženija Aldermane (LPP/LC), bet par komitejas priekšsēdētājas vietniekiem ievēlēti Viktors Gluhovs (SC) un Jefimijs Klementjevs (SC).

Aldermane pēc ievēlēšanas amatā uzsvēra, ka šīs komitejas sekmīgai darbībai būs ļoti liela nozīme pilsētas dzīvē. Sarunā ar mediju pārstāvjiem viņa atzina, ka viens no pirmajiem uzdevumiem būs budžeta grozījumu sagatavošana, meklējot neordinārus risinājumus.

Izglītības, kultūras un sporta komitejā strādās arī SC domnieki Igors Kuzmuks, Ruslans Pankratovs, Valērijs Petrovs, Svetlana Savicka, Olga Veidiņa; PS deputāti Ieva Akuratere, Dainis Stalts, Jānis Mārtiņš Zandbergs; LPP/LC deputāti Jānis Šmits, Dainis Turlais, JL deputāti Lita Beire, Baiba Brigmane un Elmārs Vēbers. Nākamā Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde notiks ceturtdien, 16. jūlijā.

Satiksmes un transporta lietu komitejas sastāvā būs SC deputāti Jānis Ādamsons, Vadims Baraņņiks, Ivans Ivanovs, Mihails Kameņeckis, Andrejs Kozlovs, Natālija Mirska, Maksims Tolstojs, Nikolajs Zaharovs, PS deputāti - Jānis Mārtiņš Skuja, Jānis Šiliņš, Arvīds Ušča un Juris Viņķelis; LPP/LC domnieki - Raimonds Timma, Irina Vinnika, Jānis Zaržeckis un JL deputāti Aigars Pētersons un Ēriks Škapars.

Rīgas domes Satiksmes un transporta komitejas sēdē par šīs komitejas priekšsēdētāju deputāti ievēlēja Nikolaju Zaharovu (SC). Par Satiksmes un transporta lietu priekšsēdētāja vietniekiem tika ievēlēti Jānis Zaržeckis (LPP/LC) un Jānis Ādamsons (SC).

Drošības un kārtības jautājumu komitejā būs SC pārstāvji Viktors Fedotovs, Vladimirs Frolovs, Igors Kuzmuks, Ruslans Pankratovs, Igors Pimenovs; PS pārstāvji Jānis Atis Krūmiņš, Dāvis Stalts, Jānis Šiliņš; LPP/LC pārstāvji Jānis Šmits un Dainis Turlais un JL domnieks Elmārs Vēbers.

Drošības un kārtības jautājumu komitejas ārkārtas sēdē par tās priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēts Dainis Turlais (LPP/LC). Par komitejas priekšsēdētāja vietnieku ievēlēja Vladimiru Frolovu (SC).

Tāpat dome ievēlēja prezidiju, kurā SC pārstāvē Nils Ušakovs, Vadims Baraņņiks, Sergejs Dolgopolovs, Sergejs Hristoļubovs, Maksims Tolstojs, Nikolajs Zaharovs; LPP/LC pārstāves vicemērs Ainārs Šlesers, Eiženija Aldermane uun Vjačeslavs Stepaņenko; PS - Ģirts Valdis Kristovskis, Mārtiņš Šics un Juris Viņķelis, bet JL - Edgars Jaunups un Olafs Pulks.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form