Reģionālo pārvadājumu iepirkums apstrīdēts IUB
Foto: LETA

Iesniegtas vēl deviņas sūdzības konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu no 2021. gada, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tostarp trīs sūdzības iesniegusi AS "Cata", vienu - SIA "Dobeles autobusu parks" un SIA "Jelgavas autobusu parks", vienu – SIA "Norma-A", vienu – SIA "Tukuma auto", vienu – SIA "Ventspils reiss" un vienu SIA "Jēkabpils autobusu parks".

Sūdzību izskatīšanas termiņš vēl nav noteikts.

Par šo iepirkumu divas sūdzības jau bija iesniegtas. Tās iesniedza SIA "Gulbenes autobuss" un SIA "Balvu autobuss", kā arī SIA "VTU Valmiera". Arī šo sūdzību izskatīšanas termiņš vēl nav noteikts.

Pagājušā nedēļā konkursa par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu no 2021. gada izraudzīti uzvarētāji 12 maršrutu tīkla daļās jeb lotēs no kopumā 16, informēja Autotransporta direkcijas pārstāve Zane Plone.

Tostarp lotē "Bauska" uzvarējusi AS "Nordeka", lotē "Daugavpils, Krāslava" – SIA "Daugavpils autobusu parks", lotē "Gulbene, Alūksne, Balvi" - apvienība AS "Nordeka" un SIA "Sabiedriskais autobuss", lotē "Jelgava, Dobele" – AS "Liepājas autobusu parks", lotē "Kuldīga, Saldus" – SIA "Sabiedriskais autobuss", lotē "Liepāja" – AS "Liepājas autobusu parks", lotē "Madona" – SIA "Tukuma auto", lotē "Pierīga" – apvienība AS "Liepājas autobusu parks", SIA "Sabiedriskais autobuss" un AS "Nordeka", lotē "Rēzekne, Ludza" – AS "Rēzeknes autobusu parks", lotē "Talsi, Tukums" – AS "Talsu autotransports" lotē "Talsi, Tukums", lotē "Valmiera, Valka, Smiltene" –apvienība SIA "Sabiedriskais autobuss" un UAB "Vlasava" bet lotē "Ventspils" – AS "Talsu autotransports".

Tuvākajā laikā Autotransporta direkcija iepazīstinās valdību ar informatīvo starpziņojumu par konkursa rezultātiem un ietekmi uz valsts budžetu 10 gadu griezumā.

Ņemot vērā, ka četrās daļās - "Cēsis", "Jēkabpils, Preiļi, Līvāni", "Limbaži, Sigulda" un "Ogre, Aizkraukle" – visu pretendentu sagatavotie piedāvājumi neatbilda iepirkuma nolikuma prasībām, tuvākajā laikā tiks sludināts jauns konkurss. Lai nodrošinātu sabiedriskā transporta pakalpojumu nepārtrauktību šajās maršrutu tīkla daļās, tiks pagarināts līgums ar esošajiem pārvadātajiem vai tiks izvēlēts pārvadātājs uz laiku, kamēr stāsies spēkā jaunais līgums, kas tiks noslēgts ar pretendentu, kas uzvarēs šajā konkursā.

Konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu 16 maršrutu tīkla daļās kopumā tika saņemti 40 piedāvājumi, kurus iesniedza 15 pretendenti.

Tāpat ziņots, ka Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un Transporta darbinieku arodbiedrība (LAKRS) aicināja satiksmes ministru Tāli Linkaitu (JKP) un Autotransporta direkciju sniegt plašu un izsmeļošu informāciju par to, cik lielā mērā iepirkumā par reģionālo pasažieru pārvadājumu nodrošināšanu no 2021. gada ir vērtēta uzņēmēju sociālā atbildība un godīga nodokļu nomaksa.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzdevis satiksmes ministram Tālim Linkaitam (JKP) skaidrot reģionālo pārvadājumu konkursu.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Autotransporta direkcija Aizkraukle Alūksne Balvi Bauska Cēsis Daugavpils Dobele Gulbene Jēkabpils Jelgava Krāslava Krišjānis Kariņš Kuldīga Liepājas autobusu parks Limbaži Līvāni Ludza Madona Ministru prezidents Ogre Preiļi Rēzekne Saldus Sigulda Smiltene Talsi Tukums Valka Valmiera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form