Ar Rīgas pilsētas izpilddirektora Andra Grīnberga rīkojumu izsludināts gadskārtējais skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējumu konkurss "Ziemassvētki 2007", informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Konkursa mērķis ir veicināt Rīgā Ziemassvētku laikam atbilstošu noskaņu, kā arī paaugstināt īpašnieku, valdītāju un apsaimniekotāju atbildību un stimulēt ieinteresētību svētku noskaņas radīšanā. Tāpat konkursa uzdevums ir noskaidrot veiksmīgāk noformētos skatlogus, ēku fasādes un priekšlaukumus, kā arī popularizēt to īpašnieku, valdītāju un apsaimniekotāju sasniegumus un pieredzi.

Pieteikumus konkursam var iesniegt fiziskas un juridiskas personas, valsts un pašvaldības iestādes, norādot pieteiktā objekta adresi, veikala vai firmas nosaukumu, noformētāja (mākslinieka) vārdu un uzvārdu, kā arī sniedzot īsu pamatojumu, kāpēc iesniedzējs piesaka konkursam tieši šo objektu. Konkursa pieteikumi iesniedzami līdz 08.01.2008. rakstveidā (arī elektroniski, nosūtot uz elektronisko adresi apc@riga.lv) Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā (APC), Kungu ielā 7/9, un tā filiālēs Rīgas priekšpilsētu (rajonu) izpilddirekcijās.

Konkursa uzvarētāji bez Rīgas domes atzinības rakstiem saņems arī naudas balvas 500 latu apmērā (pēc nodokļu nomaksas) un 150 latu lielas veicināšanas prēmijas. Ar konkursa nolikumu var iepazīties Rīgas domes mājas lapā www.riga.lv.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form