Trešdien, 17.aprīlī, sāks remontēt divas Salu tilta estakādes - uzbrauktuvi no Krasta ielas uz Lāčplēša ielu un nobrauktuvi no Salu tilta uz Zaķusalu, informēja Rīgas pilsētas izpilddirektora preses sekretārs Dzintars Zaļūksnis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Par pārējo tiltu remontiem amatpersonas vēl spriež, jo tiek risināts jautājums, kā labāk organizēt satiksmi remonta laikā. Iepriekš remontdarbi uz Salu tilta estakādes aizkavējās, jo Rīgas pilsētas izpilddirektors tos nebija saskaņojis neskaidrību ar satiksmes organizēšanu dēļ.

Salu tilta estakādes no Krasta ielas uz Lāčplēša ielu remontu plānots pabeigt 29.jūnijā. Transporta kustība no Krasta ielas uz Lāčplēša ielu centra virzienā tiks organizēta, izmantojot apgriešanās vietu Krasta ielā pie tirdzniecības centra "Mols".

Savukārt līklīnijas estakādes nobraukšanai no Salu tilta uz Zaķusalu, līklīnijas estakādes uzbraukšanai no Zaķusalas uz Salu tilta, kā arī taisnvirziena estakādes uzbraukšanai un nobraukšanai no Salu tilta uz Zaķusalu remonta pirmajā posmā tajās būs slēgta viena braukšanas josla. Remontdarbu otrajā posmā tiks atvērtas labotās braukšanas joslas. Visus remontdarbus šajās estakādēs plānots pabeigt līdz 5.septembrim.

22.aprīlī paredzēts sākt estakādes nobraukšanai no Salu tilta uz Krasta ielu remontu. Tā laikā tiks slēgta satiksme uz šīs estakādes. Transporta kustību no Salu tilta uz Krasta ielu Ķengaraga virzienā paredzēts organizēt pa labā pagrieziena cilpu centra virzienā, pēc tam pa Puškina ielu, Maskavas ielu un Turgeņeva ielu. Remontdarbus šajā posmā plānots pabeigt līdz 6.jūlijam.

Šomēnes plānots sākt remontdarbus arī uz Vanšu tilta. 27.aprīlī sāksies Vanšu tilta labā krasta satiksmes pārvada no Latvijas Bankas ēkas līdz Daugavas krastam remontdarbi. Nobrauktuves remonta pirmajā posmā satiksmei būs slēgta visa brauktuves labā puse virzienā uz pilsētas centru. Tādēļ transports virzienā uz Pārdaugavu varēs pārvietoties pa divām braukšanas joslām, bet virzienā uz pilsētas centru, apbraucot remonta zonu, pa vienu joslu.

Remontdarbu pirmajā posmā, ņemot vērā šādu satiksmes sadalījumu virzienā no Pārdaugavas pār Vanšu tiltu, drīkstēs pārvietoties tikai sabiedriskais un speciālais transports. Pārējais transports drīkstēs braukt pa Kalnciema ielu, Raņķa dambi un Uzvaras bulvāri pār Akmens tiltu.

Veicot Vanšu tilta labā krasta satiksmes pārvada remontdarbu otro posmu, būs slēgta uzbrauktuves labā puse virzienā uz Pārdaugavu. Viss transports virzienā uz pilsētas centru varēs pārvietoties divās joslās, bet virzienā uz Pārdaugavu satiksme, apbraucot remontdarbu vietu, būs organizēta vienā joslā. Tādēļ transporta kustība remontdarbu laikā būs atļauta tikai sabiedriskajam uz speciālajam transportam.

Pārējais transports uz Pārdaugavu varēs nokļūt pa Noliktavas ielu, Muitas ielu un 11.novembra krastmalu uz Akmens vai Salu tilta. Vanšu tilta remontdarbus plānots pabeigt līdz 15.augustam. Savukārt Akmens tilta laidumu un balstu remontdarbi turpināsies līdz 31.jūlijam, taču tie satiksmi neietekmē.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form