Vējoņa kancelejā septiņi darbinieki bruto mēnešalgā saņem virs 3000 eiro
Foto: LETA

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kancelejā septiņi darbinieki mēnešalgā bruto jeb pirms nodokļu nomaksas saņem virs 3000 eiro, liecina Valsts prezidenta mājaslapā publicētā informācija.

Informācija mājaslapas sadaļā "Valsts prezidenta kancelejas amatpersonām un darbiniekiem noteiktās mēnešalgas" liecina, ka lielāko algu saņem kancelejas vadītājs Arnis Salnājs - 3978 eiro, bet viņa vietniece Egita Kazeka mēnešalgā saņem 3968 eiro. 3421 eiro saņem Valsts prezidenta ārlietu padomniece Maija Manika, preses padomnieks Jānis Siksnis, likumdošanas un juridiskā padomniece Kristīne Jaunzeme, kā arī ekonomikas padomnieks Andis Jēkabsons un nacionālās drošības padomnieks Jānis Kažociņš

Savukārt Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomniekam Jānim Plepam par nepilnu darba laiku jeb 35 stundām nedēļā noteikta mēnešalga 2993 eiro. Nepilns darba laiks jeb 20 stundas nedēļā ir arī Valsts prezidenta padomniekam stratēģiskās attīstības jautājumos Zigurdam Zaķim, kura mēnešalga noteikta 1711 eiro. Valsts prezidenta padomnieka stratēģiskās attīstības jautājumos amata vieta tika izveidota nesen - 2017.maijā.

Mēnešalga robežās no 2000 līdz 2999 eiro noteikta desmit Valsts prezidenta kancelejā strādājošajiem, bet mēnešalga robežās no 1000 līdz 1999 eiro - 31 Valsts prezidenta kancelejā strādājošajam. Tikai diviem Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem algas ir zem 1000 eiro, taču viņi abi strādā nepilnu slodzi - 20 stundas nedēļā.

Tikmēr likumā "Par valsts budžetu 2018. gadam" noteikts, ka Valsts prezidenta kancelejas programmas "Valsts prezidenta darbības nodrošināšana" ietvaros izdevumi Valsts prezidenta atalgojumam mēnesī nepārsniedz 5121 eiro.

Source

LETA

Tags

Raimonds Vējonis Valsts prezidenta kanceleja
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form