Finanšu ministrija Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansētā projektā izvērtēs 36 vadošo amatpersonu kompetenci un organizatora iemaņas, lai uzlabotu ministrijas darbu.

Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) publicētais paziņojums liecina, ka ministrijas vadošo amatpersonu kompetenci par 13 465 latiem novērtēs SIA "O.D.A", kas ir 2004.gadā dibināts personāla un organizāciju attīstības konsultāciju uzņēmums.

FM pārstāve Baiba Melnace portālam "Delfi" pastāstīja, ka ES Sociālā fonda projekta ietvaros paredzēts stiprināt Finanšu ministrijas administratīvo kapacitāti un šim nolūkam plānots izvērtēt valsts sekretāra, viņa vietnieku, departamentu un nodaļu vadītāju kompetenci.

Līdz šim amatpersonu spējas šādā veidā ministrijā vēl nav vērtētas. Lai noteiktu vadītāju prasmes, organizatoriskas iemaņas, spēju organizēt un motivēt darbiniekus un kontrolēt darba izpildi, konsultāciju uzņēmuma pārstāvji plāno intervēt vadošos FM darbiniekus un ministriju informēt par apkopotajiem secinājumiem.

Sniegto novērtējumu ministrija varēs izmantot darbinieku apmācībām, ja tādas būs nepieciešamas, vai citiem darba uzlabojumiem.

Comment Form