VID publisko čeku loteriju; balvā no 20 000 eiro līdz dāvanu kartēm
Foto: LETA

No piektdienas, 21. jūnija, ikvienam interesentam ir pieejama jaunā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotās tā dēvētās čeku loterijas tīmekļvietne, portāls "Delfi" uzzināja VID.

Reģistrēt čekus tajā gan varēs tikai no 1. jūlija, kas ir oficiālais čeku loterijas sākuma datums, taču jau tagad VID aicina ikvienu izpētīt tīmekļvietni un iepazīties ar tajā pieejamo informāciju, lai jau 1. jūlijā varētu veiksmīgi reģistrēt loterijai savu pirmo čeku, kvīti vai biļeti.

VID atgādina, ka čeku loterija Latvijā notiek pirmo reizi.

Lai piedalītos Čeku loterijā un pretendētu uz naudas laimestiem, kā arī uz VID Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētajām papildu balvām, tīmekļa vietnē ir jāreģistrē čeks, kvīts vai biļete par kopējo summu vismaz 5 eiro. Darījumu apliecinošajam dokumentam ir jābūt izsniegtam par preci vai pakalpojumu, kas saņemts no Latvijā reģistrēta nodokļu maksātāja.

Čeku loterijā var piedalīties ikviens bez vecuma ierobežojuma, izņemot VID darbiniekus un čeku loterijas tīmekļvietnes izstrādātāja SIA "Mobilly" pārstāvjus. Čeku loterijā var piedalīties arī bērni, tikai tādā gadījumā reģistrētajā čekā nedrīkst būt tādi pirkumi kā alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi un enerģijas dzērieni.

Pēc reģistrācijas čeks, kvīts vai biļete obligāti jāsaglabā, jo laimesta gadījumā tas būs jāuzrāda VID klātienē vai jāiesniedz VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā skenētā veidā.

Sākot no šī gada 1. jūlija čeku loterijas dalībnieki ikmēneša izlozē varēs laimēt vienu naudas balvu 10 000 eiro vērtībā, trīs naudas balvas 5000 eiro vērtībā un 50 naudas balvas 100 eiro vērtībā.

Gada izlozē varēs laimēt vienu naudas balvu 20 000 eiro vērtībā, četras naudas balvas 10 000 eiro vērtībā un piecas naudas balvas 2000 eiro vērtībā.

Tāpat katru mēnesi būs iespējams piedalīties arī padziļinātas sadarbības programmas dalībnieku sarūpēto papildu balvu izlozē. Šobrīd jūlijā savas papildu balvas ir pieteikuši jau 11 padziļinātas sadarbības programmas dalībnieki, informē VID.

Piemēram, būs iespēja vinnēt dāvanu kartes no "Elektrum" Olimpiskā centra peldbaseina, varēs iegūt iespēju bez maksas pārbaudīt redzi "Pasaules optikas" vai "Vizionette" veikalā, iegūt "MAKITA" atslēgu un piederumu komplektu, kā arī "Euroskor" vai "R.D.A." dāvanu kartes. Tāpat izlozēta tiks arī no "SAF Tehnika" piedāvātā "Aranet4" - viedierīce iekštelpu gaisa kvalitātes un klimata uzraudzībai.

Čeku loterijas mērķis ir veicināt godīgu konkurenci un labprātīgu nodokļu saistību izpildi, mudinot pircējus pieprasīt čekus un kvītis par iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem, tādējādi veicinot kultūras maiņu sabiedrībā un draudzīgā veidā teikt "NĒ" ēnu ekonomikai.

Čeku loteriju organizē VID.

Source

www.DELFI.lv

Tags

VID
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form