VL-TB/LNNK apstiprina kandidātu sarakstus 11.Saeimas vēlēšanām
Foto: LETA

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" – TB/LNNK valdes sēdē trešdien apstiprināja vēlēšanu sarakstus 11.Saeimas vēlēšanām visos piecos vēlēšanu apgabalos, informē apvienība.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rīgas vēlēšanu apgabala sarakstā ar pirmo numuru startēs pašreizējais Nacionālās apvienības Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Einārs Cilinskis, bet ar otro numuru - Saeimas deputāts Dzintars Rasnačs. Savukārt trešais numurs Rīgas sarakstā būs pedagoģei Ludmilai Sočņevai. Kā ceturtais numurs startēs Jūras akadēmijas pasniedzējs, kādreizējais "Helsinki 86" aktīvists Konstantīns Pupurs, bet piektais sarakstā ir publicists un žurnālists Ilmārs Latkovskis.

Vidzemes vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru startēs Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs, Saeimas deputāts Raivis Dzintars, ar otro numuru Saeimas deputāts Jānis Dombrava, ar trešo - "Latvijas Avīzes" žurnāliste Ināra Mūrniece. Ceturtais Vidzemes sarakstā būs Saulkrastu domes priekšsēdētājs Ervīns Grāvītis, bet piektais - Valmieras domes deputāts Romāns Naudiņš.

Zemgales vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru startēs Saeimas deputāts Imants Parādnieks, bet ar otro numuru sociolingviste Vineta Poriņa. Ar trešo numuru Zemgales sarakstā būs Rīgas Stradiņa universitātes lektors, politologs Jānis Tomels. Kā ceturtais sarakstā kandidēs bioloģijas doktors Mārtiņš Kālis, bet kā piektais - zemnieku saimniecības "Mežcīruļi" īpašnieks un viens no lielākajiem biogāzes ražotājiem Latvijā Juris Cīrulis.

Kurzemes vēlēšanu apgabala līderis būs pašreizējais Saeimas deputāts un bijušais tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš. Viņam ar otro numuru seko uzņēmējs, "Latvijas lepnuma" laureāts Raivis Blumfelds, ar trešo numuru Saeimas deputāta palīdze Guntra Riņķe. Kā ceturtais Kurzemes sarakstā būs kādreizējais prezidentes padomnieks nacionālajos drošības jautājumos Dzintars Kudums, savukārt kā piektais startēs pazīstamais tenors Nauris Puntulis.

Latgales vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru startēs Saeimas deputāte Inese Laizāne. Viņai ar otro numuru seko atvaļinātais zemessardzes bataljona komandieris Donāts Valainis, bet kā trešā - Rēzeknes augstskolas Inženieru fakultātes dekāne Ērika Teirumnieka. Ar ceturto numuru Latgalē kandidēs Rēzeknes biznesa inkubatora direktors Māris Igavens, bet piektais būs zvērināts advokāts Jānis Bordāns.

Rīgā vēlēšanās startēs arī ilggadējs "Daugavas Vanagi Latvijā" vadītājs, Rīgas domes deputāts Jānis Atis Krūmiņš, producente Lelde Stumbre, mācītājs, teoloģijas doktors Guntis Kalme, zvērināts advokāts Aigars Lūsis, SIA "Mocarella" valdes loceklis Artūrs Bergholcs, arhitekts Aleksandrs Kiršteins, Biedrības "Daugavas Vanagi" centrālās valdes pārstāvniecības vadītāja Solvita Sekste, A/S "SAF Tehnika" padomes loceklis Juris Imaks un Rīgas domes deputāts Dāvis Stalts.

Vidzemē sarakstā iekļauti arī brigādes ģenerālis, militārais zinātnieks Kārlis Krēsliņš, Vīru kopas "Vilki" dalībnieks, skolotājs Andris Balcers, IT uzņēmējs, "Atlants.lv" īpašnieks Gatis Sprūds, bijušais ministrs, izglītības eksperts Normunds Broks, laikraksta "Latvijas Avīze" žurnālists Zigmunds Bekmanis.

Savukārt Zemgalē VL-TB/LNNk piedāvās balsot par Bauskas novada domes deputātu Raiti Ābelnieku, Latvijas veterinārārstu sekcijas vadītāju Juri Tolpežņikovu, Jelgavas reģionālās vides pārvaldes direktoru Hardiju Verbeli, Iecavas vidusskolas direktori, Iecavas novada domes deputāti Agru Zaķi un Rundāles novada domes priekšsēdētāju Aivaru Okmani.

Latgalē apvienības sarakstā iekļauti arī Madonas mākslas skolas direktore Marika Zeimule, Krāslavas novada Aulejas pagasta sociālā darbiniece Janīna Vanaga un Latvijas Lauksaimniecības universitātes docents Aigars Laizāns, savukārt Kurzemē - Talsu novada domes deputāts, Talsu Valsts ģimnāzijas un Talsu 2. pamatskolas direktors Gundars Sebris un Liepājas Universitātes lektors, mūziķis Juris Pavītols.

Jau ziņots, ka 11.Saeimas vēlēšanas notiks 17.septembrī.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form