'Ziedot.lv' pērn sniedzis palīdzību par nepilniem 1,5 miljoniem latu
Foto: DELFI

Labdarības organizācija "Ziedot.lv" pērn dažādos projektos sniegusi palīdzību gandrīz pusotra miljona latu apmērā, liecina organizācijas 2011.gada darbības pārskats.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Ziedot.lv" gada laikā kopumā saņēmusi 1 474 932 latu ziedojumus 63 projektiem. Iegūtie līdzekļi izmantoti, lai sniegtu atbalstu ārkārtas situācijās, smagi slimiem bērniem un jauniešiem, invalīdiem un veciem cilvēkiem, kā arī ieguldīti vides un dzīvnieku atbalstā.

Par ziedojumiem kopumā palīdzēts 103 056 cilvēkiem, 1942 suņiem un kaķiem un 248 savvaļas putniem. Piemēram, labdarības akcijā "Labestības dienas" organizācija ieguva līdzekļus, lai palīdzētu 91 bērnam ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumu apmaksā, savukārt projektā "Mīļā auklīte" 60 smagi slimiem bērniem nodrošināta auklītes-asistenta palīdzība.

Tāpat ar "Ziedot.lv" palīdzību dažādos veidos atbalstīti invalīdi un veci cilvēki, piemēram nodrošinot sirmgalvjiem aprūpi mājās vai bezmaksas pārtikas paku izsniegšanu.

Organizācija atzīmē, ka arī dzīvniekiem un putniem mēdz būt nepieciešama palīdzība no ārpuses - "Ziedot.lv" pērn piedalījusies arī vienas dzīvnieku patversmes izveidē un sniegusi palīdzību divām patversmēm suņu un kaķu uzturēšanā.

"Ziedot.lv" saņem un nogādā līdz mērķim ne tikai naudas ziedojumus, bet savāc un izdala arī mantiskus ziedojumus. Tā 2011.gada laikā saņemtas 2,5 tonnas apģērba un apavu, 1,3 tonnas pārtikas, 6,5 tonnas mājsaimniecības preču, kā arī 1545 teātra, kino un koncertu biļetes.

Organizācija izsaka pārliecību, ka "jaunā paaudze var būt droša, ka nācijai, kurā ir tādi atsaucīgi līdzcilvēki, ir nākotne".

Labdarības organizācijā "Ziedot.lv" darbu ikdienā veic septiņi cilvēki, kuri ne tikai ievāc un izdala ziedojumus, bet ikdienā sniedz arī konsultācijas pa tālruni un e-pastā. Dažādu projektu īstenošanā biedrība ir sadarbojusies ar 153 citām labdarības un nevalstiskajām organizācijām visā Latvijā.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Ziedot.lv
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form