Pūci apstiprina par 'Latvijas attīstībai' premjera kandidātu; Repše tēmē uz veselības ministra amatu
Foto: LETA

Partija "Latvijas attīstībai" sestdien, 30.augustā, kongresā par premjera amata kandidātu apstiprināja bijušo Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru Juri Pūci, portālu "Delfi" informē politiskā spēka komunikāciju konsultante Elīna Dobulāne.

Darbam nākamajā Saeimā kā galvenās prioritātes partijas kongresā tika apstiprināta izglītība, veselība un ekonomika.

Virzot Pūci par partijas Ministru prezidenta amata kandidātu, Einars Repše uzsvēra: "Personīgi sev vienmēr esmu izvirzījis uzdevumu politikā ievest jaunus un rīcībspējīgus cilvēkus. Jurim Pūcem ir gan pieredze darbam valsts pārvaldē, gan arī skaidrs redzējums par valsts attīstību."

Par veselības ministra amata kandidātu kongresa dalībnieki lēma virzīt partijas vadītāju Repši, par ekonomikas ministru tika nominēts Saeimas deputāts Vladimirs Reskājs, bet par izglītības un zinātnes ministra amata kandidāti kļuva pasniedzēja un zvērināta advokāte Liene Cakare.

Savā uzrunā Pūce uzsvēra, ka partija var piedāvāt kompetentus un pieredzējušus ministru amata kandidātus arī citās nozarēs. Finanšu ministrijas darbu sekmīgi var vadīt Uldis Osis, Kultūras ministriju – Andrejs Žagars, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju – Olga Geitus-Eitvina, Tieslietu ministriju – Baiba Fromane, Ārlietu ministriju – Rihards Pīks.

Tags

Andrejs Žagars Einars Repše Partija "Latvijas attīstībai" Uldis Osis

Comment Form